cee

jak szukać

48 postów w tym temacie

29 minut temu, kzielu napisał:

Na moje oko to jest cena w jedna strone.

Zaznaczyłem wylot i przylot, ale głowy nie podkladam ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

12 minut temu, cee napisał:

Zaznaczyłem wylot i przylot, ale głowy nie podkladam ;)

Nie zaznaczyles - mi wychodzi ~$300 w jedna strone i zaleznie od terminu powrotu ~300-450 w druga.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak właśnie widzę że trzeba zaznaczyć oba loty. Pisząc zaznaczyłem miałem na myśli podanie daty. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, cee napisał:

Właśnie nie mogę wkleić. 

Datę wrzuciłem pierwsza lepsza na 2 maja. 

https://www.dropbox.com/s/6sn0ioydr3eyemy/Screenshot_20170322-082115.jpg?dl=

Niestety to jest "w jedna strone"  (i to w zasadzie tylko "technicznie", bo przy zalozeniu, ze kupuje sie bilet w obie...).

Jak wybierzesz godzine odlotu WAW-LAX za te 1300, to zjezdzasz na dol i tam wybierasz godzine date i powrotna, przy ktorej jest nastepne 1200 i cos.

Zatem sorry, but no, sorry.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4 minuty temu, rzecze1 napisał:

Niestety to jest "w jedna strone"  (i to w zasadzie tylko "technicznie", bo przy zalozeniu, ze kupuje sie bilet w obie...).

Jak wybierzesz godzine odlotu WAW-LAX za te 1300, to zjezdzasz na dol i tam wybierasz godzine date i powrotna, przy ktorej jest nastepne 1200 i cos.

Zatem sorry, but no, sorry.

No właśnie widzę doszedłem do tego i tak jak kzielu też pisał. 

Cena wychodzi normalna aczkolwiek połączenia Warszawa - zachodnie wybrzeże nie było więc jest to jakaś opcja 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wystarczy spojrzeć na forum w tematy California. Co chwila wynajmę auto na wycieczkę albo planujemy zwiedzanie ^_^

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, ilya_ napisał:

wow ! to az juz tyle polakow lata do LA ? 

No właśnie też mnie to zdziwiło. Że jest zapotrzebowanie na kilka lotów tygodniowo.

Poza tym 12,5 godzin jeden lot... To ja wolę przez Amsterdam, bo krócej :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

może być zapotrzebowanie z Kalifornii do Polski.. O tym tez należy pamiętać. I jak się nie sprawdzi to od jesieni ten kierunek zniknie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booking.com

Ja tam jestem zadowolony, pomimo tak długiego lotu. Też wolałem przesiadki ale w tym przypadku jestem skłonny się skusić 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trafiłem na to. 

Azair.com

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 03/04/2017 o 08:27, Joanna30 napisał:

No właśnie też mnie to zdziwiło. Że jest zapotrzebowanie na kilka lotów tygodniowo.

Poza tym 12,5 godzin jeden lot... To ja wolę przez Amsterdam, bo krócej :P

To bardzo dobry ruch Lot-u. Latac beda nie tylko Polacy ale takze wiele osob z Europy Srodkowej.

Kierunek moze sie sprawdzic takze w zimie, bo o ile w lecie sa polaczenia takze ze Sztokholmu, Berlina czy Wiednia, tak poza sezonem ludzie w regionie sa skazani na zachodnie huby, lub ewentualnie Moskwe, Rzym, czy jesli im blizej - Istanbul.

Co sie z Dreamliner'ami na poczatku przemeczyli to im tego nikt nie wroci, ale perspektywy dla klientow Boeing'a samolot ten otwiera ogromne. Na swiecie pojawia sie coraz wiecej "cienkich" polaczen o ktorych wczesniej nikt by nawet nie pomyslal, gdyz wielkimi maszynami latac sie nie oplacalo ze wzgledu na niskie zainteresowanie i wysokie koszta.

Dreamliner - maszyna sredniej wielkosci i dalekim zasiegu - pieknie wbila sie w ta nisze i takich "ciekawostek" jak lot Warszawa-Los Angeles bedziemy widziec wiecej.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z danych którymi chwali się lot, samoloty wypełnione są w 75% a na okres wakacyjny zainteresowanie skacze do 90%. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Zainstalowałem sobie apke Google flight. W porównaniu z innymi "wyszukiwarkami" typu justflight, kayak itp, dość dobra. Wyszukuje tańsze połączenia. 

W sumie jest piątek, weekend, a znalazłem tańsze połączenie niż przez cały tydzień poszukiwań. 

Waw-phx-waw

12 may-29jun. $777 

Przez cały tydzień w granicach 900 dudków te same daty. 

Edytowane przez cee
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również polecam google flight. Co do pośredników typu kayak itp, to robię tak że na ich stronie sprawdzam jaki mają najtańszy lot, a potem ten sam lot sprawdzam już na stronie przewoźnika. W większości przypadków własnie na stronie przewoźnika było najtaniej. Pośrednicy służą mi tylko jako nakierowanie na najtańszy lot.

2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Smart a$$ ;)

Bawiłem się dzisiaj też matrixem. Całkiem spoko. Generalnie ciężko zejść poniżej 800 bux na round trip. Chyba że newsletter załatwia sprawę. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Magluje testowo jeden termin cały tydzień i dzisiaj, weekend, znalazłem najtańsze i najlepsze połączenie Waw-phx-waw z jedną przesiadką na lhr (1h10min i 5h 15 min) za $761.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia ‎4‎/‎29‎/‎2017 o 06:13, cee napisał:

Magluje testowo jeden termin cały tydzień i dzisiaj, weekend, znalazłem najtańsze i najlepsze połączenie Waw-phx-waw z jedną przesiadką na lhr (1h10min i 5h 15 min) za $761.

To pomagluj przy okazji lot PDX - WAW lub WRO w terminie 4 sierpień 26 sierpień może być +/- 3-4 dni.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 godzin temu, andyopole napisał:

To pomagluj przy okazji lot PDX - WAW lub WRO w terminie 4 sierpień 26 sierpień może być +/- 3-4 dni.

Na dzień dzisiejszy pokazuje mi deczko poniżej $1200. Będę miał na uwadze i jak coś się mocno zmieni to nieomieszkam poinformować ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki, $1200 to normalna cena gdy się kupuje 2,3 miesiące wcześniej. Taniej ciężko bedzie, wakacje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz