Skocz do zawartości

jak szukać


cee

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, cee napisał:

Właśnie nie mogę wkleić. 

Datę wrzuciłem pierwsza lepsza na 2 maja. 

https://www.dropbox.com/s/6sn0ioydr3eyemy/Screenshot_20170322-082115.jpg?dl=

Niestety to jest "w jedna strone"  (i to w zasadzie tylko "technicznie", bo przy zalozeniu, ze kupuje sie bilet w obie...).

Jak wybierzesz godzine odlotu WAW-LAX za te 1300, to zjezdzasz na dol i tam wybierasz godzine date i powrotna, przy ktorej jest nastepne 1200 i cos.

 

Zatem sorry, but no, sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 minuty temu, rzecze1 napisał:

Niestety to jest "w jedna strone"  (i to w zasadzie tylko "technicznie", bo przy zalozeniu, ze kupuje sie bilet w obie...).

Jak wybierzesz godzine odlotu WAW-LAX za te 1300, to zjezdzasz na dol i tam wybierasz godzine date i powrotna, przy ktorej jest nastepne 1200 i cos.

 

Zatem sorry, but no, sorry.

No właśnie widzę doszedłem do tego i tak jak kzielu też pisał. 

Cena wychodzi normalna aczkolwiek połączenia Warszawa - zachodnie wybrzeże nie było więc jest to jakaś opcja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 03/04/2017 o 08:27, Joanna30 napisał:

No właśnie też mnie to zdziwiło. Że jest zapotrzebowanie na kilka lotów tygodniowo.

Poza tym 12,5 godzin jeden lot... To ja wolę przez Amsterdam, bo krócej :P

To bardzo dobry ruch Lot-u. Latac beda nie tylko Polacy ale takze wiele osob z Europy Srodkowej.

Kierunek moze sie sprawdzic takze w zimie, bo o ile w lecie sa polaczenia takze ze Sztokholmu, Berlina czy Wiednia, tak poza sezonem ludzie w regionie sa skazani na zachodnie huby, lub ewentualnie Moskwe, Rzym, czy jesli im blizej - Istanbul.

Co sie z Dreamliner'ami na poczatku przemeczyli to im tego nikt nie wroci, ale perspektywy dla klientow Boeing'a samolot ten otwiera ogromne. Na swiecie pojawia sie coraz wiecej "cienkich" polaczen o ktorych wczesniej nikt by nawet nie pomyslal, gdyz wielkimi maszynami latac sie nie oplacalo ze wzgledu na niskie zainteresowanie i wysokie koszta.

Dreamliner - maszyna sredniej wielkosci i dalekim zasiegu - pieknie wbila sie w ta nisze i takich "ciekawostek" jak lot Warszawa-Los Angeles bedziemy widziec wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...