johnyB

Platnosc bank poczt. pytanie problem

15 postów w tym temacie

Witam , po wypelnieniu ds160 , i wydrukowaniu sobie potwierdzenia , rozumiem , ze w celu platnosci i umowienia sie na rozmowe ,trzeba utworzyc  profil tzn zrobic sobie tak jak by konto na stronie ambasady  , nastepnie wejsc w zakladke umow sie na spotkanie i przenosi mnie do rubryki wypelnienia ponownie danych nr paszportu imie nazwisko , i reszta potrzebnych danych nastepnie zaptaszkuje sie kilka pytan i wkoncu w zakladce platnosc wyskakuja 3 opcje jak klikam na gotowka to wyswietla mi sie nowa strona html z danymi przelewu numerem cgi ja po zapisaniu tej stronki do pliku html drukłem to i rozumiem ze to wystarczy jak pojde na poczte ? waznosc tam widze tylko 3 dni do przodu wole tutaj spytac jeszcze Was bo na tej stronie ambasady jest stron od diabła i kupe podstron ogolnie to czlowiek oczopląsu moze od tego wszystkiego tam dostac  , skad w ambasadzie beda widziec ze to platnosc akurat od tej osoby ktora wypelniala ten wniosek ds160 o takim numerze ? skoro ja tego przy tworzeniu profilu kodu kreskowego nie wpisywalem ? 

czy dochodza po numerze paszportu ?  

nie chce strzelic kuchy bo 688 zl to nie 68 zeby tak sobie puscic to płazem :-) przez pomyłke  

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hallo , podpowiedzcie mi czy po zalogowaniu sie do profilu wlaczeniu zakladki platnosc i zrobieniu na przelew internetowy moge to zaplacic normalnie 

wlasnym kontem internetowym IPKO ? w tytule wpisuje tyle numer referncyjny ? a nazwa odbiorcy ? tyle w xyciu co ja transakcji narobilem paypalami przelewami , a transakcja za wize mnie wyglupila , dzisiaj objechalem dwa urzedy pocztowe i oni nie wiedza wedlug blankietu jak za to zaplacic 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ja płaciłam karta za członka rodziny i poszło bez problemu, nie wiem jak to jest z tymi przelewami bankowymi. Dziwne, ze banki pocztowe nie wiedza jak sie za to wziąć.

Edytowane przez pelasia
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bylem w dwoch urzedach pocztowych i chceli mi zwykly przelew robic ! a wyraznie napisane ze ma byc bankiem pocztowym 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musisz sie udać do banku pocztowego. Nie wiem dokładnie jaka jest różnica, bo nie było ich kiedy ja mieszkałam w kraju ale mozesz wpisać w Google i ci poda lokalizacje. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Edit: widze ze napisałeś, ze udałeś sie do banku pocztowego. Tak to jest jak sie czyta jednym okiem i rozmawia z rodzicem używając drugiego :D

z tego co pamietam ma to byc przelew w banku pocztowym, wiec na czym dokładnie polegał problem? Juz sie kompletnie gubię....

Edytowane przez pelasia
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

problem taki ze ja to moge zrobic sobie juz dzisiaj przelewiem ipko zwyklym standardowym takim jak place za wode i prad ale doslownie nie wiem jak 

co znaczy swift ? beneficjent ? jak mam wpisac adres odbiorcy ? nazwa odbiory to danske bank ? czy co ? czy zrobic to mozna zwyklym kontem internetowym IPKO 

takim co sie przelewa za rachunki np za prad ? 

bylem na poczcie i dawali mi zwykle swiwstki czerwone do przelewu , taki przelew to ja sam w domu moge zrobic a 

ambasada wyraznie pisze ze ma byc bank pocztowy a nie urzad pocztowy 

poprostu nei chce wtopic 688 zl a wysyarvxylo zrobic szybkie przelewy paypal czy prosto to wytlumaczyc to 

rozdzial platnosci ma chyba z 4 strony A4 i nic czlowiek na koncu z tego nie wie 

Edytowane przez johnyB
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tutaj chlopaki podobe zapytanie dostali i nic z tego nie moge wywnioskowac 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bank pocztowy jestem prawie w każdym urzędzie pocztowym,musi być naklejka -reklama na drzwiach wejściowych i okienku..

drukujesz sobie ze strony druk opłaty wizowej,podajesz tam co napisałem i tyle.

http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-paymentinfo.asp

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bylem dzisiaj w dwoch miasteczkach , ani e jednym ani w drugim urzedzie pocztowym nie bylo banku pocztowego , jutro pojde do pko 

, zaplacil bym dzisiaj swoim kontem internetowym ale przyznam szczerze ze tak pogmatwanej procedury placenia za cos nigdy nie mialem a kupuje nie jedne rzeczy na ebayach , i innych portalach po przez paypala ! payu zwykle przelewy a tu mam strach to ruszyc zeby nie wtopic 688 zl 

poprostu nie wiem co znaczy 

w tych rubryczkach swift , beneficjent ? co ja mam wpisywac ? zeby potem mi ktos nie powiedzial ze pieniadze poszly w dym 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booking.com

tak zgadza sie , jutro jade do PKO 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wystarczyło sprawdzić na stronie, gdzie w twojej okolicy jest bank pocztowy. Niestety nie każdy urząd pocztowy to bank pocztowy ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na początku, tez biegałem ze świstkiem do banku, a ostatecznie puściłem pieniądze przez aplikację która jest na stronie przy wypełnianiu wniosku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz