michal87ar

Pierwszy wyjazd do USA

12 postów w tym temacie

Witam, jestem tu nowy. Jakiś czas temu konwersując z kuzynką, ta ni z tego ni z owego wyskoczyła że mnie zaprasza do siebie wraz z moją rodziną. Moje pytanie jest zatem takie: czy przy staraniu się o wize muszę wykazać się jakimś zaproszeniem od tej kuzynki?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

12 minut temu, michal87ar napisał:

Witam, jestem tu nowy. Jakiś czas temu konwersując z kuzynką, ta ni z tego ni z owego wyskoczyła że mnie zaprasza do siebie wraz z moją rodziną. Moje pytanie jest zatem takie: czy przy staraniu się o wize muszę wykazać się jakimś zaproszeniem od tej kuzynki?

Nie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli po prostu składam wniosek o wizę i mam czekać oczywiści najpierw wpłacająć kase?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze jedno. Wyjazd planujemy na początek września 2017, kiedy najlepiej złożyć wniosek?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mozesz juz ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
46 minut temu, michal87ar napisał:

Teoretycznie nie jest to potrzebne, ale napewno nie zaszkodzi je mieć  w czasie rozmowy z konsulem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak tylko ze nie pokazywać tego zaproszenia na siłę.. No i zaproszenie nie gwarantuje dostania wizy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A czy opłata wiązowa dla dziecka, które ma rok i 10 miesięcy wynosi tyle samo co dla dorosłej osoby?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

12 godzin temu, sly6 napisał:

tak tylko ze nie pokazywać tego zaproszenia na siłę.. No i zaproszenie nie gwarantuje dostania wizy.

Milion w banku też nie gwarantuje dostania wizy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 minut temu, michal87ar napisał:

A czy opłata wiązowa dla dziecka, które ma rok i 10 miesięcy wynosi tyle samo co dla dorosłej osoby?

Z tego co wiem to ta sama oplata, tylko nie wymaga sie wizy w ambasadzie. Mozna wszystko zalatwic przez poczte.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak oplata jest ta sama. Nie ma ulg.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto