johnyB

restauracja , poczekalnia na piknej

174 postów w tym temacie

czy jest w poblizu ambasady na pieknej jakas knajpka ? co by w ramach oczekiwania na rozmowe posiedziec wypic kawe ? godzinke , dwie ? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wedlug mnie lepiej jest czekac w poczekalni... Co bedzie jak cie wywolaja a ty sobie siedzisz w jakiejs restauracji? :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chodzi o osobe towarzyszącą mam daleko do wawy jade pociagiem , osoba towarzysząca popilnuje mojego telefonu i dokumentow no ale nie moze przeciez stac na chlodzie zimą na ulicy tylko po ludzku w restauracji sączac kawke np

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sa. Wystarczy wpisac w google kawiarnie w ppoblizu Pieknej w Warszawie. Wyjdzie np. pijalnia czekolady Wedla czynna od 8-ej. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no racja ! mozna wpisac ale wolalem spytac ludzi dla ktorych ambasada w wawie to drugi dom :-) bo jak wiadomo takie restauracje dzisiaj sa a jutro z braku oplacalnosci zamkniete

ok dzieki kaer

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, johnyB napisał:

no racja ! mozna wpisac ale wolalem spytac ludzi dla ktorych ambasada w wawie to drugi dom :-) 

Ale my wchodzimy do srodka a nie na kawke. ;P Ambasada jest niedaleko pl. Konstytucji, wiec idac w gore zawsze w cos sie wdepnie. Zawsze mozna postac pod Sejmem i napic sie kawy z KODem. ;P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KOD to nie moja ekipa ale dzięki 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Idąc od Centralnego w połowie Pięknej jest całkiem przyjemna kanjpka, gdzie sam czekałem na stawienie się na wyznaczoną godzinę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

1 godzinę temu, olmeca napisał:

Idąc od Centralnego w połowie Pięknej jest całkiem przyjemna kanjpka, gdzie sam czekałem na stawienie się na wyznaczoną godzinę.

B) dzieki za info !poradze sobie , bede mial 3 godziny cholera  w zapasie jak wyjde z dworca ,  jakos trzeba bedzie to wykorzystac obejrze palac kultury i mi godzinka zleci :-) , pieszo z dworca na piekna spacerkiem kolejne pol godziny :-) 

Edytowane przez johnyB
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja polecam u Szwejka na pl. konstytucji, dobre śniadania mieli/mają może i dalej :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 6.01.2017 o 13:22, johnyB napisał:

B) dzieki za info !poradze sobie , bede mial 3 godziny cholera  w zapasie jak wyjde z dworca ,  jakos trzeba bedzie to wykorzystac obejrze palac kultury i mi godzinka zleci :-) , pieszo z dworca na piekna spacerkiem kolejne pol godziny :-) 

daj znac jak przebiegła rozmowa o co pytali no i czy dostałeś wizę?

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

ok dam znac napewno , odezwe sie pod koniec stycznia bo tak wybralem sobie w kalendarzyku rozmowe 

traktuje to jako małą przygodę :lol: 

Edytowane przez johnyB
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booking.com

Godzinę temu, johnyB napisał:

ok dam znac napewno , odezwe sie pod koniec stycznia bo tak wybralem sobie w kalendarzyku rozmowe 

traktuje to jako małą przygodę :lol: 

a to tak można? Dawno składałem i pamiętam że po złożeniu wniosku za pare dni byłem na rozmowie... Powiedz mi jeszcze wniosek wypełnia sie w języku ang czy polskim bo tez już nie pamiętam??

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wniosek angielski , pewnie ze mozna  ale musisz sobie profil na stronie amb zrobic i po ukonczeniu calego procesu otwiera ci sie kalendarz mozesz wyznaczyc sobie nawet za 2 miesiace rozmowe , mozesz rowniez tam sobie przelozyc spotkanie np jak zachorujesz w tym dniu itd itp 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, johnyB napisał:

wniosek angielski , pewnie ze mozna  ale musisz sobie profil na stronie amb zrobic i po ukonczeniu calego procesu otwiera ci sie kalendarz mozesz wyznaczyc sobie nawet za 2 miesiace rozmowe , mozesz rowniez tam sobie przelozyc spotkanie np jak zachorujesz w tym dniu itd itp 

aha e to spoko nawet nie wiedziałem ... Chcę spróbować jeszcze raz po bodajże 6 latach od ostatniej odmowy zobaczymy co wyjdzie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dnia 5.01.2017 o 16:53, johnyB napisał:

chodzi o osobe towarzyszącą mam daleko do wawy jade pociagiem , osoba towarzysząca popilnuje mojego telefonu i dokumentow no ale nie moze przeciez stac na chlodzie zimą na ulicy tylko po ludzku w restauracji sączac kawke np

Owszem, znajdą się w pobliżu takie knajpy.

Obok wspomnianego Wedla, jest coś jeszcze ( Piękna 11?:unsure: coś takiego), w każdym razie, zaledwie 2-3 minuty od sekcji konsularnej;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Godzinę temu, zenek77 napisał:

aha e to spoko nawet nie wiedziałem ... Chcę spróbować jeszcze raz po bodajże 6 latach od ostatniej odmowy zobaczymy co wyjdzie?

:-) Czemu Ci odmówili ? 

23 minuty temu, anies7 napisał:

Owszem, znajdą się w pobliżu takie knajpy.

Obok wspomnianego Wedla, jest coś jeszcze ( Piękna 11?:unsure: coś takiego), w każdym razie, zaledwie 2-3 minuty od sekcji konsularnej;)

dzieki 

Edytowane przez johnyB
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, johnyB napisał:

:-) Czemu Ci odmówili ? 

sam nie wiem , chciałem polecieć do znajomego więc zaczęły się pytania odnośnie jego gdzie pracuje kto to dla mnie jest a jak się nazywa jego zona a gdzie pracuje kiedy był ostatnio w Polsce i chyba z jedno pytanie co chce tam zwiedzić.... Nie spodziewalem się takich pytań  ale wiedziałem gdzie pracuje , gdzie jego żona pracuje itd nie pamiętalem kiedy byl ostatnio w Polsce bo to było pare ładnych lat wstecz i  oczywiście pan konsul mówi przykro mi nie dostaje pan wizy.... Punkt 214 b czyli  że jestem potencjalnym imigrantem... Z tego co widzę to lepiej wpisać hotel i że się jedzie turystycznie i wtedy nie będzie durnych pytań odnośnie osób do których sie jedzie.... Brakowalo jeszczeżeby zapytali jak sie nazywa jego kot:-)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zapytaja w ambasadzie to zapytaja na granicy.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 10.01.2017 o 01:07, Lx13 napisał:

Nie zapytaja w ambasadzie to zapytaja na granicy.

jak lecę do hotelu to nie będzie  pytań o kota:-)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdziwilbys sie jaki repertuar pytan tam maja, jesli zaszczyca Cie dluzsza pogawedka. Godzinami moga z Toba rozmawiac.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 godzin temu, quarterback87 napisał:

Zdziwilbys sie jaki repertuar pytan tam maja, jesli zaszczyca Cie dluzsza pogawedka. Godzinami moga z Toba rozmawiac.

wiem bo to przerabiałem.... Dlatego najlepiej jest wpisac hotel niż znajomych bo sorry nie pamiętam czy 10 lat temu byli ostatnio w Polsce czy 8 lat? 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zenek, ja nie pisalem o rozmowie w ambasadzie, tylko na granicy :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, quarterback87 napisał:

Zenek, ja nie pisalem o rozmowie w ambasadzie, tylko na granicy :)

do granicy nie miałem okazji dolecieć:mellow:

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zenek, poniżej masz temat o tym czy wniosek ds160 wypełnić samemu czy przez pośrednika. Powinieneś zrobić to przez pośrednika. Jak trafisz na uczciwego to oceni twoje szanse na zwiedzanie everglades i Miami zanim zapłacisz $ za odmowę wizy. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz