Skocz do zawartości

Czy są tutaj pielęgniarki ? Proszę o pomoc :)


Gosha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Chciałam zasięgnąć opinii  odnośnie pracy pielęgniarki w USA a konkretnie w NYC. Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje począwszy od nostryfikacji po zarobki i jakość pracy.

Jestem 30 letnią pielęgniarką z doświadczeniem na Intensywnej Kardiochirurgii, po studiach lic., z zaawansowanym angielskim (ukończyłam również szkolę językową w USA kilka lat temu, oczywiście w pełni legalnie). W lipcu wylatuje z dzieckiem na stale do USA i nie wiem jak wygląda proces nostryfikacji. Czy powinnam się najpierw zapisać na NCLEX czy istnieją Urzędy takie jak nasze Polskie Izby Pielęgniarskie. Dodam żepodczas przeprowadzki będę na wizie turystycznej, miejmy nadzieje, że uda mi się w ciągu 3 lub 4 msc  uregulować kwestie mojego legalnego pobytu. 

Z góry przepraszam jeśli powyższy wątek gdzieś już się powtórzył.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A nie orientujesz się może czy przystępując do NCLEX mogę być jeszcze na wizie turystycznej czy muszę czekać na pozwolenie na pracę? i to samo z prawem wykonywania zawodu, czy mogę złożyć wniosek jeszcze na turystycznej? Pytam bo zależy mi na czasie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...