Skocz do zawartości

Opinie o szkolach


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydawaj pieniedzy na ta szkole - to jest szkola for-profit, ma fatalna opinie, szkola  walczy o akredytacje. Wrzuc do google i zacznij czytac. W ogole szkoly for-profit sa bardzo problematyczne, i ich absolwenci maja problemy ze splaceniem studiow i ze znalezieniem pracy bo to drogie, bardzo podejrzane instytucje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, katlia napisał:

Nie wydawaj pieniedzy na ta szkole - to jest szkola for-profit, ma fatalna opinie, szkola  walczy o akredytacje. Wrzuc do google i zacznij czytac. W ogole szkoly for-profit sa bardzo problematyczne, i ich absolwenci maja problemy ze splaceniem studiow i ze znalezieniem pracy bo to drogie, bardzo podejrzane instytucje.

 

Wydaje mi się że OP nie obchodzi jakość szkoły, chce tyko zdobyć SSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze chodze juz drugi rok, nie jest tak zle, angielski troche sie poprawil. Chodzilo mi o opinie kogos kto z Was rzeczywiscie chodzil do tej szkoly I jest zadowolony itp. Z tego co mi wiadomo, oplaty w innych szkolach sa podobne, chyba ze jestem niedoinformowana, bo akurat z wyborem szkoly nie mialam juz innej mozliwosci bo zdecydowalam sie dwa tyg. przed wygasnieciem wizy. Dla mnie najwazniejsze bylo zeby miec prawo jazdy, Ogolnie byc legalnie zeby chociaz rodzina mogla mnie odwiedzic no i angielski tez bo bez jezyka nie jest latwo funkcjonowac w usa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to jakie sa oplaty. Sytuacja z ta szkola wpisuje sie w ostatnie zamykanie szkol for-profit po odcieciu ich student aid. Z opisu wynika, ze szkola prowadzi jakies szemrane dzialania i jest dochodzenie w tej sprawie. Wialbym na Twoim miejscu, ale po Twojej argumentacji widac, ze jestes w USA nie dla edukacji, wiec jak masz nadwyzke pieniedzy to oczywiscie nikt Ci nie zabrania ich wyrzucania... przynajmniej do zamkniecia tej "szkoly". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli placisz cokolwiek, to czy nie mialoby wiecej sensu placic za szkole ktora ci cos da? Oprocz papierka ktory nic nie znaczy, tylko maluje ciebie jako desperatke, bo szkola ma tak fatalna opinie? (Dla ciebie ona moze nie jest taka zla, ale poczytaj na necie co gazety o niej pisza!) Przeciez inne tez moga ci wydac SSN w ramach odpowiedniej wizy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...