Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

  • sly6 przypiął ten temat

Smutna prawda, Trump ma gdzies te wszystkie protesty (nawet wielki protest kobiet, gdzies czytalam o prawie 2 milionach ludzi!) i wytykane mu klamstwa..

Pewnie napisze na swoim twitterze, ze to wszystko nic takiego albo jakis inny spisek. Eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobny problem w tym że to nie były kłamstwa. A Trump zamiast zajmować się czymś istotnym, zajmuje się tym ilu ludzi przyszło na  inaugurację. To że mniej niż na Obamy to jest bezdyskusyjnie, ale gościu jest "butthurt" więc media będą to bezlitośnie wykorzystywać (i dobrze).

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Roelka napisał:

Smutna prawda, Trump ma gdzies te wszystkie protesty (nawet wielki protest kobiet, gdzies czytalam o prawie 2 milionach ludzi!) i wytykane mu klamstwa..

Pewnie napisze na swoim twitterze, ze to wszystko nic takiego albo jakis inny spisek. Eh...

A wiesz, ze ja tez mam gdzies ten protest kobiet i te inne ? Nie, ze jestem zwolennikiem jednych, drugich czy innych. Smieszy mnie ten nielogiczny lament rozpaczonych ludzi i mediow. Pewnie juz to bylo powiedziane na forum. Trump oglosil grubo przed wyborami, ze zamierza startowac. Po co sa te protesty teraz ? Teraz jest po ptokach. Trump sobie moze powiedziec jest Was 2 miliony ? To trzeba bylo glosowac w wyborach na kogos innego. Ja wygralem. 

Te wszystkie protesty itp [widzialem gdzies w necie ze niszczono w Waszyngtonie witryne jakiejs knajpy czy palono samochod] to prostesty ludzi, ktorzy domagaja sie tak mocno demokracji przeciw demokratycznie wybranej osobie. Jaka jest taka jest. Ale wybrana demokratycznie. [zaraz moze byc odzew, ze 'hakerzy']

Wczoraj mi jakas babeczka tlumaczyla na ulicy, ze to nie jest przeciwko Trumpowi tylko o tym, ze prawa kobiet sa ograniczone i kobiety czuja sie niepewnie. Ja do niej: czy pani zycie jest zagrozone... Normalnie sredniowiecze jakies. :D:D

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ilya_ napisał:

demokratycznie wybranej osobie. Ale wybrana demokratycznie. [zaraz moze byc odzew, ze 'hakerzy']....

Nie w 100% demokratycznie, bo jednak wiekszosc glowow zdobyla Hilaria. Ale system electorial college voting powstal, ze zrozumialych wzgledow. Wiec ludzie wybrali Hilarie a system Donalda. 

 

8 minut temu, ilya_ napisał:

 

Wczoraj mi jakas babeczka tlumaczyla na ulicy, ze to nie jest przeciwko Trumpowi tylko o tym, ze prawa kobiet sa ograniczone i kobiety czuja sie niepewnie. Ja do niej: czy pani zycie jest zagrozone... Normalnie sredniowiecze jakies. :D:D

Ograniczone prawa a zagrozenie zycia - dwie rozne sprawy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze tutaj nie chodzi o zagrozenie zycia... Zagrozenie praw, w tym prawa do wyboru (antykoncepcja, aborcja, etc), prawa do szacunku (skoro sam PREZYDENT USA moze sobie pozwalac na obrazliwe komentarze na temat kobiet, to co powstrzyma innych?).. Sredniowieczne to jest troche krytykowanie protestow. Ja wiem, ze Trumpa to nie obchodzi. Co nie znaczy, ze wszyscy powinni ignorowac istniejace problemy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilya, nie zgadzam się co do protestów. Trumpa należy cisnąć, bo tak się składa, że on nie ma tego gdzieś. Przemowa w CIA i twitter mówi nam, że sprawa mediów i protesty go rusza. W innym przypadku by to olał. Spójrz na jego ranty o Saturday Night Live. 

Po drugie, jak ktoś z czymś się nie zgadza to powinien protestować... przed, w czasie, po wyborach. Nie ma znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prdl, ilya, to demokracja twoim zdaniem to jest wtedy, jak cztery wilki i trzy swinki mieszkaja w jednym lesie i wiekszoscia glosow wilkow ustanowia, ze od dzis swinki nie maja zadnych praw, tak? 

bo wlasnie o to w protestach chodzi, zeby nie pozwolic demokratycznie wybranym wladzom ograniczac praw mniejszosciom. tylko tyle i az tyle. i jak sie wszyscy zamkniemy i grzecznie bedziemy obserwowac, jak kompletny amator znany glownie z tego, ze ma kupe forsy i niewyparzony jezor bierze sie za polityke, to obudzimy sie z reka w nocniku. 

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jannapa napisał:

ja prdl, ilya, to demokracja twoim zdaniem to jest wtedy, jak cztery wilki i trzy swinki mieszkaja w jednym lesie i wiekszoscia glosow wilkow ustanowia, ze od dzis swinki nie maja zadnych praw, tak? 

bo wlasnie o to w protestach chodzi, zeby nie pozwolic demokratycznie wybranym wladzom ograniczac praw mniejszosciom. tylko tyle i az tyle. i jak sie wszyscy zamkniemy i grzecznie bedziemy obserwowac, jak kompletny amator znany glownie z tego, ze ma kupe forsy i niewyparzony jezor bierze sie za polityke, to obudzimy sie z reka w nocniku. 

Co za emocje !!! :) Jak wrzucisz 3 świnki i nawet jednego wilka to te małe świnki i tak nie maja szans. Ale ja mam nadzieje, ze my jesteśmy troche bardziej rozwiniętym gatunkiem. A tak powaznie, to ja jestem jak najbardziej za cywilizowanym protestem. A Trump to takie stworzenie, ze jak cos jest publiczne i ciśnie jego dumę to on nie potrafi zignorować. 

Edytowane przez pelasia
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...