Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Roelka napisał:

Za rok to juz bede miala obywatelstwo wiec bedzie spoko.

W zadnej ze swojej zapowiedzi Trump nigdy nie wspomnial o ograniczeniu wiz rodzinnych. Dlatego mam nadzieje, ze tego nie ruszy. Banowanie muzułmanów zapowiedzial, chociaz pewnie nikt nie spodziewal sie, ze to bedzie az taki rozmach...

 

Przeciez realizuje dokladnie to co mowil przed wyborami. Jak juz zaczal, to raczej bedzie wdrazal to co obiecal. Za dwa lata zaczyna sie kampanie wyborcza. Przeciez nie bedzie zabiegal o glosy glosujacych na Hilary. Musi isc na zwarcie, bo rozwodnienie nic mu nie da. To samo jak z PiS. Zmobilizowac swoich, podzielic opozycje. Innej opcji nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aiglon napisał:

Jak sie rozpedzi, to zakaze w ogole emigranow z Unii bo przeciez w Szwecji gwalca na kazdym rogu, a w kazdej budce z kebabem w Niemczech kazdy ma kalacha i tone trotylu..

Moze troche panikuje teraz (wiem, mam taka tendencje), ale sie koles rozpedza strasznie.

Ja tez tak mam. Panika ma maksa i generalnie obrzydzenie na to co sie teraz dzieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLM, Quatar, Egypt Air, Ethidad juz dziś nie wpuściły pasazerów w wymienionych krajów na pokład.

Za Financial Times:

"Airlines said they had begun turning away passengers bound for the US after immigration officers at New York’s JFK airport detained two Iraqi refugees who had been issued visas for co-operation with the US in Iraq. "

"Dutch airline KLM said it turned away seven passengers on Saturday. “We would love to bring them there,” the company said. “That’s not the problem. It’s just that this is what the US sprang on the rest of the world — that these people are no longer welcome.” "

Co za czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google zalecilo swoim pracownikom nie opuszczanie kraju (rozumiem, ze na roznej masci wizach i GC). My wlasnie rowniez dostalismy emaila, zeby ludzie z krajow objetych zakazem, jak rowniez krajow, ktore moga byc nim objete w przyszlosci. Nie podano, ktore to sa, ale zalecono uzyc zdrowego rozsadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, KaeR napisał:

Google zalecilo swoim pracownikom nie opuszczanie kraju (rozumiem, ze na roznej masci wizach i GC). My wlasnie rowniez dostalismy emaila, zeby ludzie z krajow objetych zakazem, jak rowniez krajow, ktore moga byc nim objete w przyszlosci. Nie podano, ktore to sa, ale zalecono uzyc zdrowego rozsadku. 

Wow :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...