Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, krakus28 napisał:

Pan Donald Trump jest najlepszym zjawiskiem, jakie mogło się przydarzyć dzisiejszej Ameryce. Ameryce podzielonej, rasistowskiej (dyskryminacja białej rasy) i zmierzającej w stronę komuny, w której zabiera się tym co pracują, aby dać w nagrodę food stampy EBT tym, którzy gówno robią i drenują system latami ... miejmy nadzieję, że ten trend utrzyma się na długie lata. Tak samo jak bany na wjazd dżihadystów z różnych (nie)ciekawych krajów bliskiego wschodu i afryki. Nic tu po nich. Ci ludzie niczego dla tego ogromnego kraju nie przynoszą, żadnego potencjału, jedynie zwiększenie zagrożenia terrorystycznego, a tego już więcej nam z pewnością nie potrzeba :)

wyborcy pana donalda trumpa jasno opowiedziwli sie przeciwko imigrantom. nie otwieraj szampana jeszcze, bo mam wrazenie, ze jakbys sie nie postaral, to wchodzac do sklepu i mowiac dzien dobry, juz pokazujesz wyborcom pana donalda trumpa, ze nie jestes stad.  

poza tym bardzo ci wspolczuje, ze czujesz sie biedna dyskryminowana biala rasa. nie wiem, kto okrada cie z twoich przywilejow, ale jakie to w ogole ma znaczenie, skoro wyborcy pana trumpa nie czuja mimo wszystko wspolbraterstwa z toba, nawet pomimo bycia biedna dyskryminowana biala rasa. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jannapa napisał:

wyborcy pana donalda trumpa jasno opowiedziwli sie przeciwko imigrantom. nie otwieraj szampana jeszcze, bo mam wrazenie, ze jakbys sie nie postaral, to wchodzac do sklepu i mowiac dzien dobry, juz pokazujesz wyborcom pana donalda trumpa, ze nie jestes stad.  

poza tym bardzo ci wspolczuje, ze czujesz sie biedna dyskryminowana biala rasa. nie wiem, kto okrada cie z twoich przywilejow, ale jakie to w ogole ma znaczenie, skoro wyborcy pana trumpa nie czuja mimo wszystko wspolbraterstwa z toba, nawet pomimo bycia biedna dyskryminowana biala rasa. 

 

 

 

Wyborcy pana Trumpa opowiedzieć mogli się jedynie przeciw NIELEGALNEJ imigracji, o ile zakładamy, że chcieli tego samego.

Jeśli do tego nie widzisz promocji murzynów, azjatów i spanish-ów w mediach, filmach itd to niestety nie mam o czym z Tobą dyskutować ...

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, krakus28 napisał:

Wyborcy pana Trumpa opowiedzieć mogli się jedynie przeciw NIELEGALNEJ imigracji, o ile zakładamy, że chcieli tego samego.

Jeśli do tego nie widzisz promocji murzynów, azjatów i spanish-ów w mediach, filmach itd to niestety nie mam o czym z Tobą dyskutować ...

Oj, chlopie. Taki typowy wyborca Trumpa, rasista, zero tolerancji i ogolny hate na kazdego kto jest inny. Zebym przypadkiem nie musiala czytac tak obrzydliwych postow, z checia cie umieszcze na swojej ignore list. Tylko uwazaj. Sam jestes imigrant wiec potem nie miej pretensji jak cie jakis bardziej hardkorowy Trump supporter nie dopadnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, krakus28 napisał:

aha, czyli gdybyś dostał miskę z 1000 cukierków, z informacją, że jeden z nich jest zatruty, to byś się nimi zajadał bez opamiętania ??? :lol:

Kretynski przykład synka Trumpa. Firma produkująca Skittles, bo tej nazwy użył, odpowiedziała, że ludzie to nie cukierki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roelka napisał:

Oj, chlopie. Taki typowy wyborca Trumpa, rasista, zero tolerancji i ogolny hate na kazdego kto jest inny. Zebym przypadkiem nie musiala czytac tak obrzydliwych postow, z checia cie umieszcze na swojej ignore list. Tylko uwazaj. Sam jestes imigrant wiec potem nie miej pretensji jak cie jakis bardziej hardkorowy Trump supporter nie dopadnie. :)

czyli jednak tak, jak zakładałem, nie widzisz tej dyskryminacji albo udajesz (bo tak wypada). Ogólny hejt na każdego ? nie wiem skąd to stwierdzenie. Zero tolerancji ? tym bardziej. Chyba, że nie wiesz, co to znaczy zero. Nie będę miał żadnych pretensji do nikogo :lol:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KaeR napisał:

Kretynski przykład synka Trumpa. Firma produkująca Skittles, bo tej nazwy użył, odpowiedziała, że ludzie to nie cukierki. 

Masz rację, ludzie to nie cukierki. Ludzie są o wiele bardziej nieprzewidywalni, niż cukierki. Szczególnie ci z bliskiego wschodu ...

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, krakus28 napisał:

Jeśli do tego nie widzisz promocji murzynów, azjatów i spanish-ów w mediach, filmach itd to niestety nie mam o czym z Tobą dyskutować ...

Ja to widzę tak. Takie teksty zapodaje przeważnie frustrat, który przyjechał do USA i mu się nie udało. Będzie szukał winnych dookoła. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KaeR napisał:

Ja to widzę tak. Takie teksty zapodaje przeważnie frustrat, który przyjechał do USA i mu się nie udało. Będzie szukał winnych dookoła. 

:D

zabawne. to, że mam oczy i uszy otwarte na to, co się dzieje wokół mnie, nie wyklucza jeszcze tego, że w tym samym czasie realizuję swoje zamierzenia itd. zapraszam Cię w moje strony, chętnie Cię zapoznam ze swoim codziennym życiem, które jest raczej szczęśliwe i owocne :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...