Skocz do zawartości

Prezydent Donald Trump - wydarzenia


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak we wszystkich faszystowsko-nastawionych rzadow, wladza kieruje sie przeciwko prasie, faktom i sedziami... widzimy to od pierwszych dni prezydentury Trumpa. To jest bez precedensu. Mam nadzieje ze, tak jak Nixon, ten prezydent bedzie obalony przez prace, prawo i fakty. Ale jakie koszty i straty poniesie spoleczenstwo w miedzyczasie.. oj. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, katlia napisał:

Tak jak we wszystkich faszystowsko-nastawionych rzadow, wladza kieruje sie przeciwko prasie, faktom i sedziami... widzimy to od pierwszych dni prezydentury Trumpa. To jest bez precedensu. Mam nadzieje ze, tak jak Nixon, ten prezydent bedzie obalony przez prace, prawo i fakty. Ale jakie koszty i straty poniesie spoleczenstwo w miedzyczasie.. oj. 

hahahaha tym razem "demokracja" nie działa ???? :D:D   ojoj... jak mi przykro .... oh, wait... nie jest mi przykro, bo Pan Donald Trump po kolei realizuje swoje zapowiedzi wyborcze ...   nie ma litości dla komunistów!!!!!!!!!!!    Jak komuś się nie podoba w USA do one way ticket do swojej komunistycznej republiki i do widzenia. NIKT za wami płakał nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, krakus28 napisał:

hahahaha tym razem "demokracja" nie działa ???? :D:D   ojoj... jak mi przykro .... oh, wait... nie jest mi przykro, bo Pan Donald Trump po kolei realizuje swoje zapowiedzi wyborcze ...   nie ma litości dla komunistów!!!!!!!!!!!    Jak komuś się nie podoba w USA do one way ticket do swojej komunistycznej republiki i do widzenia. NIKT za wami płakał nie będzie.

A jakie to zapowiedzi wyborcze konkretnie realizuje ? Nie wpuszczanie niewygodnych mediow na konferencje prasowe ? Na razie to nie zrealizowal zadnych obietnic (poza moze pozbyciem sie nielegali - nie moge sie doczekac jak zacznie czyscic Jackowo i Greenpoint a konkretnie komentarzy "polonii"), reszta nie ma nic wspolnego z obietnicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, krakus28 napisał:

hahahaha tym razem "demokracja" nie działa ???? :D:D   ojoj... jak mi przykro .... oh, wait... nie jest mi przykro, bo Pan Donald Trump po kolei realizuje swoje zapowiedzi wyborcze ...   nie ma litości dla komunistów!!!!!!!!!!!    Jak komuś się nie podoba w USA do one way ticket do swojej komunistycznej republiki i do widzenia. NIKT za wami płakał nie będzie.

Jeszcze nic nie zrealizował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krakus28 napisał:

hahahaha tym razem "demokracja" nie działa ???? :D:D   ojoj... jak mi przykro .... oh, wait... nie jest mi przykro, bo Pan Donald Trump po kolei realizuje swoje zapowiedzi wyborcze ...   nie ma litości dla komunistów!!!!!!!!!!!    Jak komuś się nie podoba w USA do one way ticket do swojej komunistycznej republiki i do widzenia. NIKT za wami płakał nie będzie.

dla koministów???

czyli dla tej połowy głosujacych amerykanów, którzy nie poparli trumpa? 

one way ticket oferujesz też amerykanom? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowanie komunistycznych zapedow przeciwnikom Trumpa, kiedy FBI prowadzi śledztwo w sprawie podejrzanych kontaktów z Rosją, jest bardzo trafione. 

 

A tak na marginesie: gdzie jest mur? Gdzie są obniżone podatki? Dlaczego Obamacare is still a thing? Dlaczego nie deportowano wszystkich nielegalnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh kolegę krakusa zablokowałam ale i tak zobaczyłam jego kolejny idiotyczny post w cytatach. Widzę ze nic mądrego dalej nie ma do powiedzenia. Przypomnij mi kolega czy ty w ogóle mieszkasz w USA czy nigdy nawet tu nie byłeś?  A tu dalej problemy z mojej branży. http://www.militarytimes.com/articles/federal-hiring-freeze-may-mean-reduced-hours-even-closures-for-some-military-exchanges?utm_content=buffer8208d&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz ze zablokowalas krakusa, wyglada to jak towarzystwo wzajemnej adoracji, jedno drugiemu chce sie przypodobac kopiac po kostkach tego innego. Komentujesz ze napisal idiotyczny post, dla kogo dla ciebie i kilku innych osob, a moze dla reszty napisal ok tylko sie nie wychylaja, nie krzycza o tym glosno. Oceniasz go choc nie powinnas, kazdy ma prawo do wlasnego zdania, ee zaraz a czy nie zachowujesz sie jak.... no wlasnie jak dyktator i cala reszta tez, inne zdanie zbanowac, zdeptac i napisac ze glupie, a kto tak robi napisaliscie kilka postow wyzej. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Robert7 napisał:

Piszesz ze zablokowalas krakusa, wyglada to jak towarzystwo wzajemnej adoracji, jedno drugiemu chce sie przypodobac kopiac po kostkach tego innego. Komentujesz ze napisal idiotyczny post, dla kogo dla ciebie i kilku innych osob, a moze dla reszty napisal ok tylko sie nie wychylaja, nie krzycza o tym glosno. Oceniasz go choc nie powinnas, kazdy ma prawo do wlasnego zdania, ee zaraz a czy nie zachowujesz sie jak.... no wlasnie jak dyktator i cala reszta tez, inne zdanie zbanowac, zdeptac i napisac ze glupie, a kto tak robi napisaliscie kilka postow wyzej. 

Moge sobie blokowac kogo chce. Gdyby inny uzytkownicy forum pisali bzdurne posty to tez bym ich blokowala - niezaleznie od ich pogladow, bo te mnie malo obchodza. Tak, dla mnie jego post/posty sa idiotyczne i prostackie i chyba mam prawo do takiej opinii, prawda? Jak mi zakażesz opinii to sam bedziesz jak dyktator. :P Ja krakusowi nie zabraniam sie wypowiadac, w zadnym wypadku, ale nie zamierzam marnowac czasu na czytanie jego wypowiedzi. Opcja "ignoruj" nie zostala stworzona bez przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...