Skocz do zawartości

Karta pre paid na 14 dni


macios6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż wybieram się we wrześniu do USA a konkretniej chce sobie zrobić trip 14 dniowy los angeles-las vegas-san francisco i inne poboczne miejscowości.

Będę wypożyczał samochód jednakże będzie mi potrzebna nawigacja a oprócz niej działający smartfon z internetem ( google mapy itd) co polecacie.na takowy 14 dniowy okres?

 

Interesowało by mnie coś typu pre-paid że kupuję kartę za kwotę $ i mam jakiś limit np 1GB jak limit się skończy to kupuję sobie doładowanie  w$.

 

Co polecacie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, pepeaz napisał:

http://www.androidauthority.com/best-prepaid-plans-132352/

Jezeli zamierzasz korzystac z bocznych drog i "pobocznych miejscowosci" zapomnij o internecie i badz przygotowany, ze twoj tel. moze nie miec serwisu.

To sa ceny nie wiążące czyli bez umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj kilku tematów, tylko zadaj pytanie w jednym to będzie łatwiej dla nas i dla Ciebie.

W Stanach karty sim nie sa tak tanie jak w Polsce (pre paid) - placisz za pakiet. Np 4gb w granicach 40-50$ + dodatkowy koszt za samą kartę u mnie była za 20 $ ale sprzedawca powiedział, że przy tym pakiecie co biorę (4gb w sprint) karta kosztowała "tylko" 10 $.

Na miejscu poproś sprzedawcę by aktywował Ci kartę jeśli ta tego wymaga.

Nawigacja Google jest świetnie rozwinięta na wschodzie stanów, działała mi tez bez zarzutu na Oahu, ale na zachodzie już były problemy z zasięgiem i tam wtedy sprawdzał się GPS samochodowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...