Skocz do zawartości

Spanie w samochodzie


cesar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak to jest z tym spaniem w USA w samochodzie? gdzie można bez problemu się przekimac, a gdzie odradzacie? Lecimy w marcu w 4 osoby zwiedzać zachodnie wybrzeże i żeby trochę zaoszczędzić to pomyśleliśmy ze mozna by było spać w samochodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobrze to słyszeć, bo nie zawsze będę miał zaplanowany nocleg a czasami wszystko będzie na wariackich papierach więc pewnie gdzieś przenocuje na parkingu.:) A co myślicie o rezerwowaniu noclegu na ostatnia chwilę? Np będę sprawdzał noclegi na następny dzień na booking i po prostu znajdę hostel/hotel/motel, podjadę, wejdę do takiego miejsca bez żadnej rezerwacji to uda mi się tam przespać jeśli będą wolne miejsca czy raczej jest przymus rezerwowania przez internet? Nocleg w aucie będzie tylko wtedy gdy nie uda mi się już kompletnie nic znaleźć i już będę do tego zmuszony. Ciężko mi z Polski zaplanować każdy dzień w USA, np po wylądowaniu w LA mogę coś planować ale to na góra jeden, dwa dni w przód i dopiero wtedy będę rezerwował (albo po prostu szukał na miejscu, bo nie znam na tyle języka żeby zadzwonić i się dogadać). Aha i czy możecie coś powiedzieć o motelach w SF do 400zł/doba na 2osoby? Z tego co widzę np na booking jest tego pełno (doliczają podatek 14% i 3usd za sprzatanie), a z tego co czytam na forum nikt nie potrafił znaleźć noclegu poniżej 150USD, więc jak to jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...