Skocz do zawartości

Opłata drugiej wizy i problem ze strony konsulu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem odnośnie opłacenie drugiej wizy.

Pierwsza wiza została opłacona (od narzeczonej) wszystko ok opłaty spotkanie umówione.

Przyszła kolej na moją osobę,loguję się na swoje konto moim mailem moim hasłem a przy potwierdzeniu danych (nr paszportu,data wydania itd) pokazuje się komunikat taki jak załączyłem poniżej.

Ktoś wie w czym problem czy to wina strony? Na koncie narzeczonej nigdzie nie widać moich danych (w tym i maila).

Czy przyczyną może być wypełnienie danych obu wiz na jednym komputerze?.

Strona: https://cgifederal.secure.force.com

Zrzut ekranu 2017-02-27 o 22.13.35.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zakładałem wczoraj tam konto. Narzeczona założyła na swojego maila ja osobno na swojego.

Loguje się za pomocą swojego; macios6@gmail.com normalnie wchodzę daje dane nr wniosku paszportu data ważności itd i pokazuje mi taki błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że we wniosku Ds160 wpisywaliśmy siebie tzn moja narzeczona że ze mną podróżuje  a ja z nią. ( ten długi wniosek po angielsku z mnóstwem pytań).

Czy to jest jakieś powiązanie że np  z jej konta muszę opłacić dwie wizy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok problem naprawiony napisałem maila do konsula naprawili to.

 

Powiedzcie jeszcze czy mam dodawać tam osobę towarzyszącą? Jeśli dodam za wniosek bierze 2x652zł. A w ds 160 moja narzeczona jak i ja uwzględniliśmy że za wizy sami płacimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...