Skocz do zawartości

loteria wizowa dv-2017


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zostalem wylosowany w loterii wizowej dv-2017, moj CN miesci sie w okolicach 16600. Moje pytanie jest nastepujace czy mam szanse na interview? i mniej wiecej na jaki miesiac moge sie spodziewac rozmowy? Dodam ze swoje zgloszenie do loterii wizowej wysylalem z USA (jestem caly czas legalnie) forme ds 260 wypelnilem oraz juz zaplacilem oplate urzedowa 330$. Z góry dziekuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ciebie dotyczy taka ścieżka jesli chcesz mieć rozmowę na terenie USA

https://www.uscis.gov/green-card/other-ways-get-green-card/green-card-through-diversity-immigration-visa-program/green-card-through-diversity-immigrant-visa-program

ta oplata 330 dol jest dla osób które mają rozmowę w Konsulacie USA np w Polsce i płaci się w dniu rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ds260 wyslalem w lipcu, tak zaznaczylem ze chce miec rozmowe w usa. Dostalem maila od kkc i tam bylo o tej oplacie urzedowej ze jest ona dla wszystkich wymagana i mam zaplacic 330, tak wiec zrobilem i otrzymalem od nich potwierdzenie tej oplaty. Czyli teraz mam czekac na maila i wtedy wypelnic forme i-485 czy juz moge ja wypelniac?

wieczorem postaram sie wrzucic tu tego maila ktory otrzymalem od kkc, moze zle zrozumialem i juz moge zmieniac moj status (poprzez i-485) a ja czekam na nie wiadomo co. 

Visa Bulletin sprawdzalem i moje numery sa juz dostepne od lutego. @sly6 dzieki za odpowiedzi, juz mi pomogles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...