Skocz do zawartości

Nowy Jork - Nielimitowany internet ?


Adii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, w te wakacje udaję się do NY na 2 miesiące. Nie ukrywam że podczas tego czasu przydałby mi się jakiś konkretny internet mobilny z nielimitowanym np. LTE. Niestety nie posiadam laptopa/tableta więc jestem ograniczony do telefonu. Do tej pory jak byłem w NY korzystałem z jakiś meksykańskich sieci komórkowych z kartami pre-paid. Za 45$ dostawałem jakieś 3 GB internetu... Widziałem że na terenie Long Island ( Tam się zatrzymam ) jest zasięg optimumwifi. Czy jest jakiś sposób aby wykupić dostęp dla tzw. Turysty? Albo jakieś dobre alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Cześć, widziałem jakiś czas temu że MetroPCS ma fajną ofertę pre paid razem z dostępem do ich hotspotu. Jednak mój telefon nie działa na ich częstotliwości, i na chwilę obecną jestem ograniczony do AT&T. Jeśli chcesz zobaczyć czy twój telefon będzie działał u różnych providerów w Usa mozesz to sprawdzić na tej stronie.

http://willmyphonework.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5/14/2017 o 19:31, krakowski_knur napisał:

Hej. Znalazłeś już jakąś fajną oferte?

Ostatnio widziałem, że T-Mobile wprowadził ofertę dla turystów - 21 dni voice and data za $30 netto. Jest limit na LTE, powyżej limitu jest niższa generacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, motorolnik napisał:

Ostatnio widziałem, że T-Mobile wprowadził ofertę dla turystów - 21 dni voice and data za $30 netto. Jest limit na LTE, powyżej limitu jest niższa generacja.

Dzięki że wspomniałeś ! 

Jednak uważam że jest to dość słaba oferta, jak byłem w styczniu w Usa korzystałem z ich oferty

https://www.h2owirelessnow.com/mainControl.php?page=planMonth

Z tego co wiem operują właśnie na częstotliwościach At&t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2017 o 19:22, motorolnik napisał:

@Adii i jak było z zasięgiem H2O w NYC? Bo $30/m wygląda to ciekawie.

Zasięg był świetny, nie miałem żadnego problemu z tą siecią na Long Island gdzie mieszkałem, jak i na Manhattanie, Brooklynie podczas zwiedzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...