Skocz do zawartości

Emigracja studia co dalej?


sosna97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na tym forum i mam kilka pytań za kazdą odpowiedź będę wdzięczny.

Jestem w 4 kl technikum teraz będę miał mature ale nie widzi mi się studiowanie w Polsce i chciałbym wyjechać do rodziny do Toronto.

---- Chciałbym zdać tam GED i dalej studiować w Kanadzie,czy polska matura cos daje w Kanadzie? Jak to wygląda z GED czy po zdanym GED można aplikować na studia w USA?

---- Czy mając kanadyjskie obywatelstwo jest jakas wieksza szansa dostania green card w USA? 

---- Czy od tak moge wyjechać i zaczac robienie GED a pozniej studia? 

---- Co muszę spełnić aby wyjechać?

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dzięki za pomoc. Myślałem ze sa jakies wieksze szanse tak pisali na jakiejs stronie w internecie ze po  3 latach mozna dostać obywatelstwo kanadyjskie a z nim starac sie o legalne prawo pobytu i pracy w USA i ze jest to bardzo kosztowne i zalatwiaja to jakieś kancelarie prawne nie ma czegoś takiego? 

Moze ktos jeszcze się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, sosna97 napisał:

Aha dzięki za pomoc. Myślałem ze sa jakies wieksze szanse tak pisali na jakiejs stronie w internecie ze po  3 latach mozna dostać obywatelstwo kanadyjskie a z nim starac sie o legalne prawo pobytu i pracy w USA i ze jest to bardzo kosztowne i zalatwiaja to jakieś kancelarie prawne nie ma czegoś takiego? 

Moze ktos jeszcze się wypowie.

Nie ma za bardzo o czym sie wypowiadac. Kanadyjczycy maja dostepne pracownicze wizy TN ale one z zielona karta nie maja nic wspolnego ani nie oferuja zadnej sciezki do niej.

To czy jest obywatelem Kanady czy Zimbabwe nie robi zadnej roznicy z punktu widzenia otrzymania GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...