Skocz do zawartości

Home shopping


ales_89

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze,

Ktoś się chce podzielić bezcenną wiedzą gdzie można zrobić dobre zakupy? Chciałam kupić kilka rzeczy jak pościele, firanki i generalnie dekoracje wnętrz. Może znacie gdzie są sprawdzone i dobre jakościowo rzeczy? Kupujecie w internetach? Na miejscu? Może sprowadzacie z Polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wayfair.com

overstock.com

garnethill.com

thecompanystore.com

pineconehill.com

Target ma coraz lepszy wybor niedrogich 100% bawelnianych, 300 count przescieradel. W Macy's zawsze mozna kupic dobra posciel, i czesto z agresywnya przecena. Dobrze tez sprawdzic TJMaxx Homegoods i Ross - czesto jakosciowe rzeczy za 1/3 ceny w normalnych sklepach.

Jedyne co ja kupilam w Polsce to podwojne welniane koce firmy Marynos, ktore sa naprawde nieprzecietnie dobre. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę od siebie:

novica.com - trochę mniej oczywisty kierunek, głównie dla lubiących dekoracje w stylu etno z różnych stron świata
restorationhardware.com - mają tam piękne komplety pościeli. I nie tylko - właśnie przeglądałam ich thonetowskie krzesła :) Cenowo bywa odlot (żeby nie było, że nie ostrzegałam), ale już po samą inspirację warto zajrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...