Skocz do zawartości

Luźne pytanie - szukam pomocy w Montana, Utah, Oregon


jannapa

Rekomendowane odpowiedzi

planuję podróż w na przełomie lipca i sierpnia (ostatni tydzień lipca, pierwszy tydzień sierpnia). podróż jest dość specyficznym wyzwaniem, którego częścia jest przebywanie pewnych odcinków "na czas." rozsyłam wici wszędzie, szybki odzew z for branżowych pozwolił mi zaplanować 75% podróży. zostaje jeszcze 25% niezaplanowanych 

w największym skrócie sprawa wyglada tak:

szukam miejc "postoju." będe podróżować sama, motocyklem, uzależniajac przebiegi od pogody i samopoczucia. przez postój rozumiem możliwość zatrzymania się gdzieś i rozbicia namiotu na 5-8 godzin (albo po prostu odpoczynku na czyjejś posesji, jeśli pogoda nie sprawia problemu). nie potrzebuje żadnej infrastruktury, dostępu do toalety, wody, tylko możliwość rozbicia namiotu na czyjejś posesji i zaparkowania motocykla. istnieje możliwość, że przybędę w środku nocy i przed świtem już mnie nie będzie, ale obiecuję, że mój motor to nie harley bez tłumika, ale cichutkie bmw, a ja mam opanowane rozbijanie namiotu bez specjalnego hałasu do perfekcji. 

wiem, że to kuriozalna prośba, ale może ktoś ma dobre serce w dodatku do kawałka miejsca na namiot i motocykl i nie ma oporów przed obcymi, nie mam jeszcze całkowicie zapoanowanych trzech stanów: Montana, Utah i Oregon. 

gdyby ktoś coś, byłabym bardzo wdięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 minut temu, andyopole napisał:

Masz u mnie to wszystko czego potrzebujesz. Dodatkowo jeszcze grilla zrobimy I jeśli nie dostanę po pysku to jeszcze Ci plecy wyszoruje. Żartowałem. Z tym szorowaniem. :D Reszta na bank.

great! napiszesz, gdzie dokładnie jesteś? planuję już teraz na zaś, bo mam naturalne ograniczenia czasowe (urlopu mało i dzieci), no i wszystko musi być elastyczne, bo jakbym nie planowała, to zawsze coś mnie może wybić z rytmu. daj znak na pw;) dzięki za odzew!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jannapa napisał:

planuję podróż w na przełomie lipca i sierpnia (ostatni tydzień lipca, pierwszy tydzień sierpnia). podróż jest dość specyficznym wyzwaniem, którego częścia jest przebywanie pewnych odcinków "na czas." rozsyłam wici wszędzie, szybki odzew z for branżowych pozwolił mi zaplanować 75% podróży. zostaje jeszcze 25% niezaplanowanych 

w największym skrócie sprawa wyglada tak:

szukam miejc "postoju." będe podróżować sama, motocyklem, uzależniajac przebiegi od pogody i samopoczucia. przez postój rozumiem możliwość zatrzymania się gdzieś i rozbicia namiotu na 5-8 godzin (albo po prostu odpoczynku na czyjejś posesji, jeśli pogoda nie sprawia problemu). nie potrzebuje żadnej infrastruktury, dostępu do toalety, wody, tylko możliwość rozbicia namiotu na czyjejś posesji i zaparkowania motocykla. istnieje możliwość, że przybędę w środku nocy i przed świtem już mnie nie będzie, ale obiecuję, że mój motor to nie harley bez tłumika, ale cichutkie bmw, a ja mam opanowane rozbijanie namiotu bez specjalnego hałasu do perfekcji. 

wiem, że to kuriozalna prośba, ale może ktoś ma dobre serce w dodatku do kawałka miejsca na namiot i motocykl i nie ma oporów przed obcymi, nie mam jeszcze całkowicie zapoanowanych trzech stanów: Montana, Utah i Oregon. 

gdyby ktoś coś, byłabym bardzo wdięczna :)

Jesli mozna zapytac czemu przebywanie pewnych odcinkow na czas a nie rozkoszowanie sie bloga beztroska jazda w pieknym otoczeniu. 

Tak nawiasem co masz do HD bez tlumika:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Robert7 napisał:

Jesli mozna zapytac czemu przebywanie pewnych odcinkow na czas a nie rozkoszowanie sie bloga beztroska jazda w pieknym otoczeniu. 

Tak nawiasem co masz do HD bez tlumika:P

ot, dla odmiany, different type of challenge

harleye bez tlumika mnie po prostu denerwuja, nie kubie nipotrzebnego halasu

 

O_o nie dziala mi wielokrotne cytowanie. admini, pomocy! może ktoś połaczy moje trzy ostatnie posty w jeden, żeby nie śmiecić bez sensu... dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...