Skocz do zawartości

Rachunek na własny SSN


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. 

Za kilka miesięcy kończę swoją dwuletnią przygodę z J1, jednakże bardzo chcę zmienić status na turystyczny - zwłaszcza z powodu chęci pomieszania w końcu w Nowym Jorku, pozwiedzania bez tłumów weekendowych turystów. Jestem małym dusigroszem, więc udało mi się odłożyć całkiem ładną sumkę przez te dwa lata. Problem jest następujący. Mój chłopak przebywa tutaj nielegalnie, nie ma ssn, a jest pilna potrzeba założenia liczników w wynajmowanym mieszkaniu. Jako iż będę mieszkać właśnie tam - wpadłam na pomysł podania swojego numeru ss. Czy jest to bardzo głupi pomysł, czy jakoś to im automatycznie wyskoczy przy rozpatrywaniu mojego wniosku? W kąciku głowy mam również szkołę językową, sponsorem byłby mój tata z Polski, ale w dalszym ciągu jest ta sprawa cholernych liczników. Plus mam prawo jazdy z innego stanu niż NY ważne jeszcze kilka miesięcy, myślę, że z rachunkami na swoje nazwisko jakoś może byłoby mi łatwiej dostać nowojorskie? Bardzo proszę o pomoc, chłopaka nie zostawię w potrzebie jak i również go w ogóle nie zostawię żeby szukać kogoś z papierami. 

Pozdrawiam z jeszcze nie zasypanego śniegiem NJ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...