Skocz do zawartości

Wynajęcie kampera w USA


macios6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otóż przygotowujemy się do podróży 14 dniowej po zachodnim wybrzeżu.Wpadliśmy na pomysł że zamiast wynajmować samochód bookować hotele jest opcja by wynająć kampera ( podróż + spanie zapewnione w każdym miejscu można się zatrzymać i przespać.).

 

Czy ktoś miał już z was doświadczenie z wynajmowanymi kamperami? jak ma się to do wjazdów w centra np Los Angeles, San Francisco nie ma z tym problemów?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
50 minut temu, macios6 napisał:

Witam.

Otóż przygotowujemy się do podróży 14 dniowej po zachodnim wybrzeżu.Wpadliśmy na pomysł że zamiast wynajmować samochód bookować hotele jest opcja by wynająć kampera ( podróż + spanie zapewnione w każdym miejscu można się zatrzymać i przespać.).

 

Czy ktoś miał już z was doświadczenie z wynajmowanymi kamperami? jak ma się to do wjazdów w centra np Los Angeles, San Francisco nie ma z tym problemów?

 

Co masz na mysli piszac centra, chodzi o downtown LA? jesli cie na to stac to fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Robert7 napisał:

Co masz na mysli piszac centra, chodzi o downtown LA? jesli cie na to stac to fajna sprawa.

Chodzi mi czy nie ma czegoś takiego w USA że np kamperem do większego miasta nie wjadę bo np jest za duży albo coś takiego.

 

Myślę nad kamperem bo średnio liczyłem:

Ford Mustang cabrio 2500 zł + noclegi ( średnio 300zł x 14) całość daje: 6700 zł

A kamper:  1669 $ = około: 6800 zł  (a nocleg gdzie się stanie jest tak samo transport).

 

Mała prośba czy możecie przetłumaczyć o co chodzi z screenem ( na czerwono ) bo nie do końca rozumiem a google tłumacz nie do końca potrafi przetłumaczyć.

 

FOTO:

 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/b22daa4b37564313

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lecę do LA i też myślałem o wynajęciu kampera, ale z tego co się dowiadywałem jest to nie za bardzo opłacalne. Jeśli planujesz dłuższą trasę to kamper spali pewnie dwa razy tyle paliwa co osobówka. Po drugie nie wiem czy tak łatwo można wszędzie spać w samochodzie. Podobno w LA i dużych miastach policja źle patrzy na ludzi śpiących na parkinach. Nie ma żadnego zakazu wjazdu do większych miast, ale wiadomo że gorzej manewruje się takim dużym samochodem niż małą osobówką. Poza tym kamperem pewnie jeździ się też wolniej niż osobówką i każda trasa będzie zajmowała Ci dużo więcej czasu. I co dla mnie było najważniejsze ciężko było z dostępnością kampera na wrzesień, a szukałem już w grudniu. Tzn ja miałem konkretne wymagania i chciałem (wtedy jeszcze) wypożyczyć go w NY, a oddać CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, macios6 napisał:

Chodzi mi czy nie ma czegoś takiego w USA że np kamperem do większego miasta nie wjadę bo np jest za duży albo coś takiego.

 

Myślę nad kamperem bo średnio liczyłem:

Ford Mustang cabrio 2500 zł + noclegi ( średnio 300zł x 14) całość daje: 6700 zł

A kamper:  1669 $ = około: 6800 zł  (a nocleg gdzie się stanie jest tak samo transport).

 

Mała prośba czy możecie przetłumaczyć o co chodzi z screenem ( na czerwono ) bo nie do końca rozumiem a google tłumacz nie do końca potrafi przetłumaczyć.

 

FOTO:

 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/b22daa4b37564313

 

tym za 1600$ to wjedziesz wszedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...