florencja94

wypełnianie wniosku DS-160 - pytanie

7 postów w tym temacie

Witam! 

Jestem w trakcie wypełniania wniosku DS-160 i chciałabym się upewnić czy dobrze rozumiem :)

W "Personal Information 1" w miejscu Surnames, Given Names, City, State - wpisuję nazwy bez Polskich znaków? Tak samo w "Address and Phone Information" w miejscu "Street Address" wpisuję swój adres bez Polskich znaków? Wyjątkiem stanowi "Full Name In Native Alphabet"? Zgadza się? 

Pozdrawiam :) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tej strony - http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/pl-niv-ds160info.asp

Odpowiedzi na wszystkie pytania należy udzielać w języku angielskim, używając wyłącznie angielskich znaków, z wyjątkiem imienia i nazwiska, które należy podać w alfabecie języka ojczystego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam a ja mam pytanie jeśli chodzi o miejsce wydania paszportu. Jeśli mój paszport wydał wojewoda zachodniopomorski to w miejscu City wpisać Szczecin??bo strzelam:D czy tam po prostu to pole z miastem można ominąć?

a w polu State/ Province wpisać w skrócie woj. zachodniopomorski ? czy lepiej w. zachodniopomorski? bo w całości się nie mieści....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

miasto Szczecin i zachodniopomorskie

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, sly6 napisał:

miasto Szczecin i zachodniopomorskie

Dzięki :) a dobrze rozumiem że umówienie się na spotkanie i opłata to wszystko sie teraz robi w jednym linku który podali?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz