Skocz do zawartości

wniosek ds160. pytania o stan cywilny iprzyczyna odmowy wizy


Rekomendowane odpowiedzi

Co powinnam zaznaczyc w pytania o stan cywilny? Jestem w zwiazku (na odleglosc). Nie moge zaznaczyc ze jestem singlem, bo chce wpisac, że podrozowac zamierzam wlasnie z chlopakiem, a jesli zaznacze other to co mam wpisac w wyjasnieniu? I jeszcze pytanko o przyczyne odmowy. Dwie odmowy dostalam wele lat temu (2005 i 2006), dostalam wtedy kartki z zaznaczonym paragrafem. Niestety nie moge znalezc tych dokumentow i nie wiem co tam dokladnie bylo napisane. Czy ktos moze mi przytoczyc ten paragraf (zaznaczony byl pierwszy paragraf)? Chce go przytoczyc w odpowiedzi odnosnie przyczyny odmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2017 o 18:25, Magdalena R napisał:

Co powinnam zaznaczyc w pytania o stan cywilny? Jestem w zwiazku (na odleglosc). Nie moge zaznaczyc ze jestem singlem, bo chce wpisac, że podrozowac zamierzam wlasnie z chlopakiem, a jesli zaznacze other to co mam wpisac w wyjasnieniu? I jeszcze pytanko o przyczyne odmowy. Dwie odmowy dostalam wele lat temu (2005 i 2006), dostalam wtedy kartki z zaznaczonym paragrafem. Niestety nie moge znalezc tych dokumentow i nie wiem co tam dokladnie bylo napisane. Czy ktos moze mi przytoczyc ten paragraf (zaznaczony byl pierwszy paragraf)? Chce go przytoczyc w odpowiedzi odnosnie przyczyny odmowy.

@Roelka nie wprowadzaj dziewczyny w błąd.

Z prawnego punktu widzenia NIE JESTEŚ W ZWIĄZKU (to nie Facebook :) ) więc zaznaczasz SINGLE. (dla przypomnienia - PL uznaje tylko związki małżeńskie kobiety i mężczyzny, wszelkie inne relacje partnerskie, z punktu widzenia prawa, nie są związkami).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16 kwietnia 2017 o 18:25, Magdalena R napisał:

Dwie odmowy dostalam wiele lat temu (2005 i 2006),

A w innym poście piszesz, że w '05 i '06 byłaś turystycznie w stanach. http://forum.usa.info.pl/topic/26562-wiza-trzecie-podejście/

Więc jak to w końcu jest? Mi nie płacą za czepianie się szczegółów, ale konsulowi tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, maciopa said:

@Roelka nie wprowadzaj dziewczyny w błąd.

Z prawnego punktu widzenia NIE JESTEŚ W ZWIĄZKU (to nie Facebook :) ) więc zaznaczasz SINGLE. (dla przypomnienia - PL uznaje tylko związki małżeńskie kobiety i mężczyzny, wszelkie inne relacje partnerskie, z punktu widzenia prawa, nie są związkami).

 

Zasugerowalam sie odpowiedzia ICECREAM i zaznaczylam "single", wiec dziekuje za rozwianie moich watpliwosci. Wniosek juz wyslany i mam nadzieje, ze zadnych bledow nie popelnilam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...