Adam80

Portale randkowe w USA

23 postów w tym temacie

Już trochę w USA przebywam i  mniej więcej wszystko sobie poukładałem i zacząłem mieć trochę więcej wolnego czasu , a że jestem samotny od zawsze więc postanowiłem to zmienić. Stąd pytanie znacie jakieś portale randkowe w USA bo znalezienie kogoś na żywo w USA nie liczę jeżeli przez prawie  35 lat w Polsce mnie się to nie udało . Nie musza być to ogłoszenia z kobietami tylko z polkami a nawet wolałbym żeby były z wszystkimi nacjami. Nie mam problemu aby mieć partnerkę innego koloru skóry. Próbowałem znaleźć podobny temat ale niestety nie znalazłem. Jeżeli się powtarza to przepraszam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

https://www.okcupid.com/ Znam jedną parę która się własnie tam poznała. Jest jeszcze słynne www.match.com 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moj kolega szuka swojej drugiej polowki na tinderze ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ile posiadasz smartfon/tablet, to tak jak wspomniała koleżanka powyżej - możesz poszukać szczęścia na Tinderze. Aplikacja jest najbardziej popularna właśnie w Ameryce, więc nie powinieneś mieć problemu z znalezieniem chętnych do zaznajomienia się :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dnia 4/18/2017 o 14:43, ilon napisał:

tinderze

Tyle że tinder wymaga posiadania konta na fb. Ja używam OKC. Próbowałem też Plenty of Fish ale nie byłem zadowolony.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Tu jest przezabawny podcast z The Moth o gościu, który zaaplikował podejście data mining do randek na OKCupid:
https://themoth.org/stories/data-mining-for-dates

“I decided that I was going to reverse engineer OKCupid’s match algorithm.”

Edytowane przez motorolnik
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Christian Mingle :) Albo Ashley Madison :)

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki śliczne  za pomoc do tej pory trafiły mnie się dwa badziewiarskie portale typu : http://www.polishcupid.us/? Czy http://polishsouls.com/.W sumie to najbardziej z tych trzech odpowiadało mnie: https://usa.polishhearts.com. Jakoś do Tindera nie miałem przekonania ale skoro mówicie ,ze jest taki super to spróbuje. Reszty nie znałem zbytnio.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 godzin temu, motorolnik napisał:

Tyle że tinder wymaga posiadania konta na fb.

A to istnieja ludzie, ktorzy nie maja konta na FB? :o

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4 minuty temu, ilon napisał:

Bardzo duzo. Ja chyba mam swoje schowane.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zawsze mialam wrazenie, ze konta na FB nie maja tylko podejrzane typy. Kaer wlasnie do nich dolaczyles :D

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja swoje miałem konto skasować ale trzymam je jako awaryjne (ostateczna , ostateczność) gdybym nie mail jak z rodzina się zakomunikować. Żeby nie było tak maiło być na początku a potem już tak zostało. Nie wchodziłem tam z przynajmniej trzy lata.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 minut temu, ilon napisał:

Ja zawsze mialam wrazenie, ze konta na FB nie maja tylko podejrzane typy. Kaer wlasnie do nich dolaczyles :D

Dlaczego!? :-o Ja nie mam zadnych zdjec do opublikowania, zadnych updatow, nie interesuje mnie co robia inni. Dla mnie FB jest troche smutny. Uwielbiam twittera. :P Mnie jest pelno w sieci tez w innej postaci.  :P 

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
27 minut temu, ilon napisał:

Istnieja jeszcze ludzie, ktorzy utrzymuja kontakty "face to face", uzywaja telefonow do rozmow a nie, pisza kartki na swieta i nie naleza do pokolenia dinosarow :rolleyes:

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

5 minut temu, KaeR napisał:

Dlaczego!? :-o Ja nie mam zadnych zdjec do opublikowania, zadnych updatow, nie interesuje mnie co robia inni. Dla mnie FB jest troche smutny. Uwielbiam twittera. :P Mnie jest pelno w sieci tez w innej postaci.  :P 

Tacy co maja cos do ukrycia, albo.. Ukrywaja sie przed kims albo czyms. Np policja :D 

Ja ogolnie tez na FB dziele sie mala iloscia newsow czy zdjec, ale konto mam, zeby wiedziec co sie dzieje 'w swiecie'. Ostatnio bardziej mi pasuje IG, bo na FB to troche juz za duzo reklam, jakis typu quizy jaka pizza jestes czy zaproszen do grania w glupie gry. No ale konto musze miec :>

Krysia, moj post to byl troche z przymruzeniem oka. Ale swoja droga ja akurat nie mam problemu ze znajomosciami face to face, a konta na portalach spolecznosciowych posiadam. Nie kazdy uzytkownik FB, IG czy Snapa nie ma normalnego zycia poza tym online :)

Edytowane przez ilon
1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam ani i Twittera ani Instagrama ani tym bardziej Snapchata nie mam, ba nawet za bardzo nie wiem co tam się robi oprócz wrzucania fotek i jakiegoś oznaczania po co to komuś?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

9 minut temu, ilon napisał:

Tacy co maja cos do ukrycia, albo.. Ukrywaja sie przed kims albo czyms. Np policja :D 

A co w tym zlego? Ci co maja wiedziec co u mnie/ ze mna wiedza. Wiadomosci nie czerpie z FB. Ledwo konsumuje tresci, za ktore place. Poniewaz praca wymaga duzo czasu przy komputerze, ostatnia rzecza na ktora mam ochote to jeszcze sidziec przy kompie w wolnej chwili. To forum to jedyna pozostalosc, ale je czytam jak gdzies sie przemieszczam. :P

A tak w ogole to jest mnie latwo znalezc. :P

Edytowane przez KaeR
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, KaeR napisał:

A tak w ogole to jest mnie latwo znalezc. :P

To prawda. Wyskoczyłeś mi pierwszy w Google.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Jackie napisał:

To prawda. Wyskoczyłeś mi pierwszy w Google.

Stalker. :P

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, KaeR napisał:

Stalker. :P

Ja tylko wyzwanie podjęłam ;D

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
39 minut temu, ilon napisał:

Krysia, moj post to byl troche z przymruzeniem oka. Ale swoja droga ja akurat nie mam problemu ze znajomosciami face to face, a konta na portalach spolecznosciowych posiadam. Nie kazdy uzytkownik FB, IG czy Snapa nie ma normalnego zycia poza tym online :)

To prawda,ze nie kazdy ale bardzo wielu niestety. :rolleyes:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Btw na portalach spolecznosciowych tez bardzo czesto moze spotkac i poznac wielu ludzi. ;) 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

U mnie na FB to chyba pare zdjeć moim psów jest :) Ja nie mam potrzeby dzielenia sie każdą minutą swojego życia. Ale messengera używam często, do komunikacji :) 

Edytowane przez pelasia
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.