Skocz do zawartości

Portale randkowe w USA


Adam80

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja swoje miałem konto skasować ale trzymam je jako awaryjne (ostateczna , ostateczność) gdybym nie mail jak z rodzina się zakomunikować. Żeby nie było tak maiło być na początku a potem już tak zostało. Nie wchodziłem tam z przynajmniej trzy lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ilon napisał:

Ja zawsze mialam wrazenie, ze konta na FB nie maja tylko podejrzane typy. Kaer wlasnie do nich dolaczyles :D

Dlaczego!? :-o Ja nie mam zadnych zdjec do opublikowania, zadnych updatow, nie interesuje mnie co robia inni. Dla mnie FB jest troche smutny. Uwielbiam twittera. :P Mnie jest pelno w sieci tez w innej postaci.  :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KaeR napisał:

Dlaczego!? :-o Ja nie mam zadnych zdjec do opublikowania, zadnych updatow, nie interesuje mnie co robia inni. Dla mnie FB jest troche smutny. Uwielbiam twittera. :P Mnie jest pelno w sieci tez w innej postaci.  :P 

Tacy co maja cos do ukrycia, albo.. Ukrywaja sie przed kims albo czyms. Np policja :D 

Ja ogolnie tez na FB dziele sie mala iloscia newsow czy zdjec, ale konto mam, zeby wiedziec co sie dzieje 'w swiecie'. Ostatnio bardziej mi pasuje IG, bo na FB to troche juz za duzo reklam, jakis typu quizy jaka pizza jestes czy zaproszen do grania w glupie gry. No ale konto musze miec :>

Krysia, moj post to byl troche z przymruzeniem oka. Ale swoja droga ja akurat nie mam problemu ze znajomosciami face to face, a konta na portalach spolecznosciowych posiadam. Nie kazdy uzytkownik FB, IG czy Snapa nie ma normalnego zycia poza tym online :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ilon napisał:

Tacy co maja cos do ukrycia, albo.. Ukrywaja sie przed kims albo czyms. Np policja :D 

 

A co w tym zlego? Ci co maja wiedziec co u mnie/ ze mna wiedza. Wiadomosci nie czerpie z FB. Ledwo konsumuje tresci, za ktore place. Poniewaz praca wymaga duzo czasu przy komputerze, ostatnia rzecza na ktora mam ochote to jeszcze sidziec przy kompie w wolnej chwili. To forum to jedyna pozostalosc, ale je czytam jak gdzies sie przemieszczam. :P

A tak w ogole to jest mnie latwo znalezc. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...