Skocz do zawartości

Lot do Kanady z UK


Misha

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wybieram sie niedlugo do Kanady z Anglii i mam kilka pytan. Wszystkie loty ktore znalazlem sa z przesiadkami i pytanie ile na ta przesiadke mi potrzeba? Zawsze latalem bezposrednio. Wrzucilem screen z lotu i czy mi czasu wystarczy? Nie wiem i dlatego boje sie zapytac czy brac z wieksza przerwa czy moze obedzie sie. I drugie lece tam do dziewczyny poznanej w internecie, spotkamy sie po raz pierwszy od dwoch lat znajomosci bo wczesniej nie bylo mozliwosci. Bede mial ze soba rezerwacje hotelu na 14 dni i z 2 tysiace £ na koncie ze soba czy to wystarczy? I na jaki przedzial czasowy z customs w Kanadzie mam sie nastawiac? Strasznie sie ich boje, a strach z tego, ze kiedys staralem sie o wize do USA turystyczna i mi odmowili i mi jakas presja zostala od tamtej pory. Tylko wtedy mieszkalem duzo mniej w Anglii i pracowalem przez agencje. Prosze o pomoc, pozdrawiam. 

dsfsdfs.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETA approved od kilku dni. Poszukam z mniejsza iloscia przesiadek jesli bedzie za cene mniejsza niz 1000£.

@Walizy nie biore, jedynie torbe podreczna tyle mi wystarczy. :P

@Wszystkie loty ktore znalazlem sa albo z przesiadka w FRA lub NEWARK ugh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie. Kupilem juz bilet na stronie luthansy i mam z prawej strony jakies okienko zeby wpisac dane wizy, ja to omijam bo eta to nie jest zadna wiza? Teraz wystarczy check in dzien przed odlotem i to wszystko? Na stronie ryanair wszystko wydawalo sie prostsze. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...