Misha

Lot do Kanady z UK

9 postów w tym temacie

Czesc wybieram sie niedlugo do Kanady z Anglii i mam kilka pytan. Wszystkie loty ktore znalazlem sa z przesiadkami i pytanie ile na ta przesiadke mi potrzeba? Zawsze latalem bezposrednio. Wrzucilem screen z lotu i czy mi czasu wystarczy? Nie wiem i dlatego boje sie zapytac czy brac z wieksza przerwa czy moze obedzie sie. I drugie lece tam do dziewczyny poznanej w internecie, spotkamy sie po raz pierwszy od dwoch lat znajomosci bo wczesniej nie bylo mozliwosci. Bede mial ze soba rezerwacje hotelu na 14 dni i z 2 tysiace £ na koncie ze soba czy to wystarczy? I na jaki przedzial czasowy z customs w Kanadzie mam sie nastawiac? Strasznie sie ich boje, a strach z tego, ze kiedys staralem sie o wize do USA turystyczna i mi odmowili i mi jakas presja zostala od tamtej pory. Tylko wtedy mieszkalem duzo mniej w Anglii i pracowalem przez agencje. Prosze o pomoc, pozdrawiam. 

dsfsdfs.png

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Air Canada nie lata do UK?  Godzina we FRA to może być za mało, zależy od terminali. Nawet jeśli Ty zdążysz to w godzinę walizek nie przepakuja, w każdym razie mogą nie zdążyć. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lecialem takim samym zestawem, polecam jednak troche dluzej, lotnisko we Frankfurcie jest duze do tego nas zanim nas wpuscili do samolotu to robili wywiad po co jedziemy na ile itd itp wiec to tez trwalo

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pamiętaj o tym by wyslac dane do systemu eta .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

ETA approved od kilku dni. Poszukam z mniejsza iloscia przesiadek jesli bedzie za cene mniejsza niz 1000£.

@Walizy nie biore, jedynie torbe podreczna tyle mi wystarczy. :P

@Wszystkie loty ktore znalazlem sa albo z przesiadka w FRA lub NEWARK ugh. 

Edytowane przez Misha
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A i co sie dzieje jesli nie zdaze? Zostaje bez niczego na lotnisku uziemiony? 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli to wina przewoźnika to wezmą Cię do następnego samolotu lub, jeśli będzie szybciej, polecisz inna trasą. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jesli to się przeciągnie za dużo to masz swoje prawa do odszkodowania. Zasady tego masz podane w regulaminie .

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki wielkie. Kupilem juz bilet na stronie luthansy i mam z prawej strony jakies okienko zeby wpisac dane wizy, ja to omijam bo eta to nie jest zadna wiza? Teraz wystarczy check in dzien przed odlotem i to wszystko? Na stronie ryanair wszystko wydawalo sie prostsze. :lol:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz