Skocz do zawartości

Recommended Posts

exover    0

Witam serdecznie, jest to mój pierwszy post tutaj więc proszę o wyrozumiałość. :)

Wraz z narzeczoną chcemy podejść po wizę turystyczną. Kroki przez nas poczynione wyglądają następująco:

1. wysłaliśmy dwa wnioski DS-160 (każdy swój),

2. zapisałem dwie osobne strony potwierdzające złożenie DS-160,

3. założyłem jedno konto na https://cgifederal.secure.force.com,

4. uzupełniłem tam swoje dane, podczepiłem ją w celu wyznaczenia nam jednego spotkania (wymagało to m.in. podania jej numeru potwierdzenia),

5. opłaciłem z jednego konta obie kwoty wymagane, zapisałem nas na odpowiedni termin,

6. otrzymałem potwierdzenie umówienia się na spotkanie z konsulem na którym widnieję jako osoba ubiegająca się, liczba osób ubiegających się to 2, przy czym poniżej znajduje się kod UID osobny za równo dla mnie jak i dla mojej partnerki.

Pytanie, czy coś przeoczyłem? W jakiej ilości wydrukowac to potwierdzenie? Czy niezbędne jest jeszcze założenie konta na cgifederal dla partnerki?

Pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez exover

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ilon    241

Jak masz ja podpieta pod siebie to nie musicie zakladac dla niej konta. Potwierdzenie tez jedno wystarczy. ;> 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

exover    0

Zeby nie zakładać nowego tematu, oboje dostaliśmy wizy :) ale zastanawia mnie coś innego, dlaczego mój paszport jest już jako pierwszy do odebrania w punkcie TNT, natomiast paszport narzeczonej jest nadal w ambasadzie? Miał ktoś podobna sytuacje? Myślałem ze przyjdą razem, moze dostaliśmy wizy na różne okresy czasu i to moze byc jeden z powodów? 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sly6    0

mogą dluzej sprawdzać Twoja narzeczona lub inne sprawy. Malo kto tak ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

exover    0

ciekawa sprawa, no nic, trzeba będzie poczekać, dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
natflix    0

Hej. Exover mam do Ciebie pytanie. Napisałeś, że starałeś się razem z narzeczoną o wizę. Jaki wpisaliście stan cywilny we wniosku? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz