Skocz do zawartości

Odmowa wizy turystycznej studentowi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, pelasia napisał:

Tez sie zastanawiałam, jak to możliwe zostać chrzestnym nie będąc na chrzcie. Moze teraz przez skype mozna :lol:

U mnie byla taka sytuacja, ze dzien przed moim chrztem mojej planowanej matce chrzestnej zmarl ojciec. Musieli ja wiec zastapic inna ciocia, bez zmieniania oczywiscie niczego w papierach. Tak wiec mam teraz dwie matki chrzestne i jednego ojca chrzestnego. A skypa jeszcze wtedy chyba nie bylo :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Habuto napisał:

To teraz jakbym chciał jechać ponownie na spotkanie to jak ja mam pokazać konsulowi, że chce jedynie odwiedzić siostrę, a nie jadę w celach zarobkowych? 

rozmową i zachowaniem.

co do pisania to kiedyś obywatele pisali lecz to różnie bywało i czasami po liście byla odmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz oboje rodzeństwa za granicą na stałe, sam chyba nie podróżujesz wiele, chcesz jechać tam na wakacje - czyli zwiedzać itp. i aż na 3 miesiące z zaoszczędzonego stypendium SOCJALNEGO - wiesz ile tu wszystko kosztuje? Zauważyłam, że nie tylko praca ale zarobki są jednym z istotnych impulsów dla decyzji wizowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pelasia napisał:

Tez sie zastanawiałam, jak to możliwe zostać chrzestnym nie będąc na chrzcie. Moze teraz przez skype mozna :lol:

Można. Koledze urodziły się trojaczki i część rodziców chrzestnych nie mogła przyjechać ale zostali wpisani w dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...