Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lordtomcio napisał:

Wiesz powiem Ci jak jest, wiem bo byłem, pracowałem.

Wszyscy mówią, że się nie opłaca, nie ma pracy, po prostu bieda...  Wcale tak nie jest !

Pracy jest dużo, zarobki są dobre, jak ktoś CHCE pracować to będzie pracował za dobrą kasę. Ludi zjada zazdrość żeby inny tutaj (USA) nie przyjechał i nie pracował.

 

Niee.. to akurat mój brat mi mówił, więc raczej mi nie broni ani nie zazdrości.. Nie mówił, że tam jest bieda. Mówił jedynie, że jak jechać to na stałe bo nie opłaca się jechać tylko za zarobkiem. Może i fakt.. do Niemiec jest bliżej i po odliczeniu wartości biletów może i więcej się zarabia. Ja nie wiem bo nigdy się nie interesowałam wyjazdami zarobkowymi. Mam tutaj dobrą pracę i powiem szczerze, że nie opłacałoby mi się jechać za pieniędzmi. Natomiast chciałabym po prostu zmienić swoje życie i być gdzieś indziej.. Tak mam :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
7 minut temu, marcinCALIFORNIA napisał:

Dokładnie jak wyżej, mnóstwo było już takich pytań. A polecam zrobić tak, jeśli jedno wylosuje. To wniosek imigracyjny wypełniasz na jedną osobę, potem spokojnie organizujesz sprawy ślubu, czekasz na termin rozmowy w ambasadzie, i zgłaszasz żonę ( bądź męża ), DOPIERO jak dostaniesz termin rozmowy, taka kolejność nie opóźni twojej sprawy. Popraw mnie  kzielu jeśli się mylę, ale prawie na 100% takie wyjście jest najrozsądniejsze 

Dziękuję. Tak zrobię (jeśli los dopisze).

Powodzenia wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z doswiadczenia powiem to samo. Wyjezdzalem i na saksy i na bayery - i mozna zarobic wiecej nawet niz w stanach, a jedzie sie na kazdy weekend do polski do rodziny, wlasnym autem, z mnostwem bagazu otd itp... W silicon valley bylem w zeszylm roku na 6 tygodni i --- DROGO, zarobki z opowiesci w przeliczeniu na utrzymanie DUUUZO mniejsze niz w Germanii... ale USA maja swoj klimat, maja w poludniowych stanach SUPER pogode :D (to co mnie ciagnie) i chyba ta "nieosiagalnosc" jest taka magnetyzujaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, AliceMorgan napisał:

Cały czas serwer jest przeciążony. Chyba sprawdzę sobie jutro na spokojnie..

O co chodzi z tym zdjęciem? To nie może być to samo co w zeszłym roku?? Nie słyszałam o czymś takim. Też mam zdjęcie z zeszłego roku dodane :(

w regulaminie jest to opisane plus Ambasada dala ostrzeżenie o takich zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sly6 napisał:

w regulaminie jest to opisane plus Ambasada dala ostrzeżenie o takich zdjęciach.

Wiem, wiem.. już ktoś mi napisał, dzięki.. Przegapiłam tą informację. Jest jeszcze mała szansa bo my cięliśmy te zdjęcia więc format będzie inny.. No nic.. Jeśli nie teraz to w przyszłym roku się wyśle ponownie, nie spieszy mi się..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...