Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, sebu13 napisał:

AliceMorgan, dziękuję za odpowiedź.

W trakcie, gdy gdy jestem zawieszony w niepewności, może ktoś byłby w stanie rozwiać moje wątpliwości.

Zgłosiłem do loterii siebie oraz moją dziewczynę. Oboje bardzo chcielibyśmy wyjechać do Stanów. Nie jesteśmy w formalnym związku, ale mieszkamy razem już 3 lata. Czy w przypadku, gdyby jedna osoba wylosowała w loterii green card, to czy mamy jakąś szansę wyjechać razem?

Czy musielibyśmy szybko zawrzeć formalny związek?


Ktoś był w takiej sytuacji może?

Dokładnie tak jak mówią poprzednicy - jedynie jeśli weźmiecie ślub i na rozmowie w ambasadzie pojawicie się razem. My zaryzykowaliśmy i czekaliśmy ze ślubem aż do otrzymania zaproszenia do ambasady, udało się :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, merucial napisał:

Dokładnie tak jak mówią poprzednicy - jedynie jeśli weźmiecie ślub i na rozmowie w ambasadzie pojawicie się razem. My zaryzykowaliśmy i czekaliśmy ze ślubem aż do otrzymania zaproszenia do ambasady, udało się :-)

Dziękuję za odpowiedź!

A co masz na myśli, że zaryzykowaliście?

Lepiej, jeśli weźmie się ślub zaraz po tym, jak się dowiesz, że zostałeś wylosowany? 

Co dokładnie masz na myśli, że zaryzykowaliście, bo nie do końca rozumiem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAS NOT BEEN SELECTED

Biorę udział odkąd dowiedziałem się, że losowania są online i jest to już moje 3 podejście. Jestem już po 2 piwie i chciałbym w tym miejscu pozdrowić wszystkich próbujących zmienić coś w swoim życiu (zarówno w ten jak i w inny bardziej zależny od samego siebie sposób).

Oczywiście tak jak wszyscy liczyłem, że to nadejdzie w tym roku, ale losowanie z samej natury jest czymś na co nie ma się wpływu (oczywiście poza brakiem udziału w loterii) więc chyba nie warto zaprzątać sobie nim zbytnio głowy.

Do zobaczenia w przyszłym roku w tym samym miejscu o podobnej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 lub 7 lat biorę udział, straciłem juz rachubę... ;)

z rozpędu dodaliśmy stare zdjęcia, przeczytałem dwa wątki od deski do deski i chyba cos jest na rzeczy... ja i moja narzeczona "The information entered is not valid" 

btw. witam :) zawsze w roli  obserwatora |

pzdr tym ktorym sie udalo i powodzenia dla pozostałych! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sebu13 napisał:

Dziękuję za odpowiedź!

A co masz na myśli, że zaryzykowaliście?

Lepiej, jeśli weźmie się ślub zaraz po tym, jak się dowiesz, że zostałeś wylosowany? 

Co dokładnie masz na myśli, że zaryzykowaliście, bo nie do końca rozumiem :) 

O zaproszeniu na rozmowę dowiedzieliśmy się jakoś jeśli dobrze pamiętam 2 miesiące wcześniej - obawialiśmy się, że może ktoś zwróci nam uwagę, że ślub tak na szybko, że być może tylko dla zielonej karty itd. - nic z tych rzeczy, nikt nie zwrócił na to negatywnie uwagi wręcz przeciwnie - pogratulowano nam zarówno wylosowania jak i ślubu! Obawialiśmy się ponieważ podobno to, że ktoś został wylosowany nie oznacza w 100%, że zostanie zaproszony na rozmowę i dostanie GC - stąd na wypadek gdybyśmy nie zostali jednak zaproszeni zdecydowalimy się poczekać bo pewnie wtedy ślub zaplanowalibyśmy dopiero za jakiś czas :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...