Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sprawdzam od wczoraj caly czasy komunikat "The information entered is not valid." ja i moja narzeczona. Zdjęcie z dv2017 :/ Nawet nie moge odzyskac numeru, jakby w ogole nie istnial. Siedze na różnych forach, mi.in. na rosyjskich, tam te same problemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bq11 napisał:

sprawdzam od wczoraj caly czasy komunikat "The information entered is not valid." ja i moja narzeczona. Zdjęcie z dv2017 :/ Nawet nie moge odzyskac numeru, jakby w ogole nie istnial. Siedze na różnych forach, mi.in. na rosyjskich, tam te same problemy. 

A zmieniałeś coś w zdjęciu? Edytowałeś je?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sly6 napisał:

Ok wpisalem tak jak w tej odp ale stan musialem wybrac, ale blokuje mi jeszcze zipcode unknow N/A eighter nie przechodzi. A jesli wpisze tak jak jest tam w podpowiedzi 12345 to bedzie zle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rafcio28 napisał:

Ok wpisalem tak jak w tej odp ale stan musialem wybrac, ale blokuje mi jeszcze zipcode unknow N/A eighter nie przechodzi. A jesli wpisze tak jak jest tam w podpowiedzi 12345 to bedzie zle?

Był taki post w ubiegłym roku. Poszukaj tam informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rafcio28 napisał:

W zipcode wpisalem 12345 i dopiero wtedy przeszlona kolejna strone to mysle ze tobedzie ok

adres i tak zmienisz.. NP ktos poda adres hotelu a później na rozmowie powie ze ma nowy i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...