Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, darekbp napisał:

Mam pytanie czy jeśli zrobią dolosowanie to trzeba będzie wniosek znów złożyć tak?

dolosowanie jesli będzie to z tego zgłoszenia co wysłałeś parę miesięcy temu.. Pozostaje ten sam numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, Zip napisał:

Uwierzę, jak ktoś mi napisze, że wysłał stare nieruszane zdjęcie z poprzedniego roku i może sprawdzić status. Póki co takiej osoby tu nie ma.

Bo to, że na fejsie czy gdzieś indziej ludzie piszą, że wysłali nowe i mają problem, to może być wina tego, że nie potrafią przepisać poprawnie numeru :)

 

Mój chłopak wysłał stare i ma że nie został wylosowany. Moje też było stare, ale było cięte i mam not valid.. Nie zmienia to faktu, że jego się dało sprawdzić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AliceMorgan napisał:

Mój chłopak wysłał stare i ma że nie został wylosowany. Moje też było stare, ale było cięte i mam not valid.. Nie zmienia to faktu, że jego się dało sprawdzić..

Nic nie grzebał w zdjęciu? Nie zmieniał nazwy? Nie przycinał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zip napisał:

Nic nie grzebał w zdjęciu? Nie zmieniał nazwy? Nie przycinał? 

Pytałam go.. grzebał tylko w moim (przycinał). w swoim nic nie grzebał i było to samo co w zeszłym roku. Dodatkowo wysłaliśmy zgłoszenia w różne dni..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sly6 napisał:

dolosowanie jesli będzie to z tego zgłoszenia co wysłałeś parę miesięcy temu.. Pozostaje ten sam numer.

A w sekcji Present Work/Education/Training Information wybieram to czym sie obecniej zajmuje czy chodzi o to jakie mam wyksztalcenie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...