Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzięki za odpowiedzi, to że zostałam wylosowana w loterii jest bez znaczenia dla mnie, nie można posiadać podwójnej GC Nigdy nie planowałam wyjazdu do USA ale, życie potoczyło się inaczej. Trochę to zabawne. Mam nadzieję, że kiedyś spotkam kogoś z forum w moim area :D Życzę z całego serca wszystkim powodzenia. Naprawdę mam nadzieję, że wszyscy którzy chcą tutaj przyjechać będą mogli zrealizować swoje marzenie. Może kiedyś mój brat wylosuje zieloną kartę, jeszcze nigdy nie brał udziału w loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzam jeszcze swojego wyniku - im dłużej to przeciągne, tym dłużej będę się tu dobrze czul, a jak przeczytam - NOT SELECTED to pewnie jak 99% zapomne o tym miejscu na kolejne pół roku :( 

Poza tym, jak widze po postach, to samych forumowiczów powinno być w ankiecie zaznaczonych NIE chyba ze 30-stu, a tu raptem niecała 20-stka :( Zwyciezcow tez mamy wiecej niz 2... Ludzie - wypelniajcie ANKIETE - tu tylko jedno okienko zaznaczyc trzeba... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ales_89 napisał:

Dzięki za odpowiedzi, to że zostałam wylosowana w loterii jest bez znaczenia dla mnie, nie można posiadać podwójnej GC Nigdy nie planowałam wyjazdu do USA ale, życie potoczyło się inaczej. Trochę to zabawne. Mam nadzieję, że kiedyś spotkam kogoś z forum w moim area :D Życzę z całego serca wszystkim powodzenia. Naprawdę mam nadzieję, że wszyscy którzy chcą tutaj przyjechać będą mogli zrealizować swoje marzenie. Może kiedyś mój brat wylosuje zieloną kartę, jeszcze nigdy nie brał udziału w loterii.

U Ciebie sie spełniło to, czego ja sie bałam :) Tez wysłałam zgłoszenie na loterie a staram sie o K1, tylko nie mogę sie jeszcze zalogować zeby sprawdzic wynik loterii. W kazdym razie gratulacje i życzę udanego ślubu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sprawdzić, ani odzyskać swojego confirmation number.

Podejrzewam, że zostałem zdyskwalifikowany za użycie tego samego zdjęcia drugi raz z rzędu?

Czy podczas dyskwalifikacji pojawia się jakieś inne info?

Ogólnie bezsens, bo dorosły człowiek przez 2 lata się nie zmienia, a ja w zasadzie od 10 lat wyglądam tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Tifo said:

Nie mogę sprawdzić, ani odzyskać swojego confirmation number.

Podejrzewam, że zostałem zdyskwalifikowany za użycie tego samego zdjęcia drugi raz z rzędu?

Czy podczas dyskwalifikacji pojawia się jakieś inne info?

Ogólnie bezsens, bo dorosły człowiek przez 2 lata się nie zmienia, a ja w zasadzie od 10 lat wyglądam tak samo.

Wysylam to samo zdjecie od 9 lat ..heheheh nie martw sie..serwer przeciazony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...