Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, karol0219 napisał:

Jeżeli byłoby dolosowanie, to w jakim terminie? Czy dolosowane osoby byłyby jakoś o tym fakcie informowane, czy trzeba po prostu sprawdzać wpisując swój numer na ESC?

trzeba śledzić to np forum,stronę fb Ambasady USA lub sprawdzać na esc. Komuś przyszedł email ze ma sprawdzić lecz tutaj trzeba uważać jaki adres podawany jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 minut temu, Rafcio28 napisał:

Mam jeszcze pytanie odnosnie ds260 i najwyzszego stopnia edukacji.

cala nazwe uczelni wpisujemy po polsku ? A kierunek studiow i stopien po polsku czy angielsku? 

wpisz po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wielorybnik napisał:

A co ma piernik do wiatraka?

No właśnie, a co ma umowa kredytowa do regulaminu loterii wizowej?

 

7 minut temu, Wielorybnik napisał:

Natomiast jeśli chodzi o zdjęcia, była ogromna dyskusja na ten temat.

Dyskusja może i była na tym forum lub gdzie indziej, ale zauważ ile osób jest na forum, a ile wysyła wniosek. Znaczna większość po prostu wchodzi na stronę loterii, widzi, że wszystko jest tak samo jak wcześniej, wypełnia go w kilka minut i zapomina o tym na kilka miesięcy aż do ogłoszenia wyników, bo ma ważniejsze sprawy. Jest to normalne dla osób, które biorą w niej udział od lat. Czasem ktoś da nowe zdjęcie, ale tylko dlatego, że sam zdaje sobie sprawę, że trochę się zmienił. Więc proszę nie udawać mądrzejszego od innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, stkrup napisał:

Zadnych zmian nie bedzie do czasu ukonczenia procesu wyjscia z Unii, a nawet gdy sie skonczy May wspominala o okresie przejsciowym do ok 5 lat w mie

racja.. A teraz sa przepychanki ile to Anglia ma placic za wyjscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Skalariak napisał:

Powinno być najpierw nazwisko. Sprawdź swój status ponownie przepisując poprawnie numer, ale zamiast nazwiska podaj swoje imię. Tam oczywiście powinno być wpisywane nazwisko, ale jeśli wpisałeś imię zamiast nazwiska to może być jedyne rozwiązanie aby sprawdzić swój status.

Niestety probowalem kazdy sposob Imie potem nazwisko nawet druge imie zmienilem O Na 0  I wychodzi raz ze not valid a czasami session time out -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, stkrup napisał:

Zadnych zmian nie bedzie do czasu ukonczenia procesu wyjscia z Unii, a nawet gdy sie skonczy May wspominala o okresie przejsciowym do ok 5 lat w mie

Sly6 dzięki za info, w takim razie chyba ruszę do UK zanim będzie ponowne losowanie green card. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Efffffka napisał:

Czyli jak mam 29 to już nie mam szans? 

Ja mysle ze szansa zawsze jakas jest. ja co prawda juz jakis czas temu ale mialam nr 2014UE369xx i tez myslalam ze juz nas nie zaprosza a tak to juz zaraz mnie 2 lata jak tu mieszkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

„Information entered not valid”-ciągle to samo!!Już sama nie wiem , co robię zle.Zdjęcie nowe, więc to nie jest przyczyną

 kopia wpisu kobiety ze strony Loteria wizowa USA na facebook.

...pić drugi wieczór z rzędu nie wypada ;) ?!
Sprawdzałem juz na 3 przeglądarkach, macOS, windows, tryby incognito, wyczyszczone ciastka itd. caly czas ten sam komunikat.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Skalariak napisał:

No właśnie, a co ma umowa kredytowa do regulaminu loterii wizowej?

 

Dyskusja może i była na tym forum lub gdzie indziej, ale zauważ ile osób jest na forum, a ile wysyła wniosek. Znaczna większość po prostu wchodzi na stronę loterii, widzi, że wszystko jest tak samo jak wcześniej, wypełnia go w kilka minut i zapomina o tym na kilka miesięcy aż do ogłoszenia wyników, bo ma ważniejsze sprawy. Jest to normalne dla osób, które biorą w niej udział od lat. Czasem ktoś da nowe zdjęcie, ale tylko dlatego, że sam zdaje sobie sprawę, że trochę się zmienił. Więc proszę nie udawać mądrzejszego od innych.

Niestety trzeba sobie zdac sprawe, ze nieznajomość praw nie znaczy ze mozna je lamac. "Bawiac" sie w emigracje trzeba czytac takie "pierdoly" jak regulaminy i troche planowac do przodu. Sorry, ale ja wypelniajac swoje dokumenty wizowe czytalam do nich instrukcje.

Takze pretensje mozna miec do siebie, nie do forum, internetu czy ludzi ktorzy nie powiedzieli co trzeba zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...