Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, sly6 napisał:

masz taki numer ze poczekaj na nowy paszport i tak zaproszą Cię np w marcu . Te trzy tygodni nie będzie mieć różnicy,chyba ze będziesz to przeciągać.

Studi magisteskie usupelniajace to: 

 
 
Highest Level of Education Completed   
 - Select One - HIGH SCHOOL, NO DEGREE HIGH SCHOOL DIPLOMA VOCATIONAL SCHOOL UNIVERSITY, NO DEGREE UNIVERSITY DEGREE ADVANCED DEGREE OTHER 
 
Number of Educational Institutions Attended: 5 Error
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

U mnie standardowo HAS NOT BEEN SELECTED. Biorę udział od DV-2013 więc chyba uzyskałem już status weterana ;)

Mam nadzieję, że pomarańczowy klaun nie zlikwiduje loterii, bo dzięki niej mogę się przynajmniej łudzić, że kiedyś wyjadę do JuEsEj :P

@motorolnik

Ktoś na forum to kiedyś policzył, niestety nie pamiętam kto to był. Być może @rynr ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEJKU ,klepiecie jeden temat o starym zdjęciu. Jeśli byś był zdyskwalifikowany przez zdjęcie , nie napiszą. Wydaje mi się , że wygraliście, tylko trzeba poczekać cierpliwie i jeszcze raz sprawdzić.  Szkoda gdybania bo nie było i nie będzie żadnej wiadomości o dyskwalifikacji, tylko, że nie wygrałeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, sly6 napisał:

masz niski numer. Najpóźniej to np luty czy marzecz. Tylko ze nie koniec marca.

przepraszam ze dopytuje ale czy Ty w tej chwili mowisz o wypelnieniu DS260 online czy o rozmowie w ambasadzie? Bo ja mówię o tym kiedy mogę online wysłać DS260 tak żeby nie opóźniła się przez to rozmowa, ew. żebym nie trafił na koniec kolejki co by mnie pozbawiło szans na wizę.

PS Móglby ktoś kto się lepiej orientuje w jakich sytuacjach osoby są przesuwane na koniec kolejki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marek Kowalczyk napisał:

przepraszam ze dopytuje ale czy Ty w tej chwili mowisz o wypelnieniu DS260 online czy o rozmowie w ambasadzie? Bo ja mówię o tym kiedy mogę online wysłać DS260 tak żeby nie opóźniła się przez to rozmowa, ew. żebym nie trafił na koniec kolejki co by mnie pozbawiło szans na wizę.

PS Móglby ktoś kto się lepiej orientuje w jakich sytuacjach osoby są przesuwane na koniec kolejki?

przesuwają te osoby które później wysyłają ds 260 a ich numer jest dawno historią i muszą czekać na swoją kolej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...