gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany   201 głosów

1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

1035 postów w tym temacie

rozmowa będzie lecz kto wie czy masz np zakaz wjazdu na teren wokół USA. To może być styczeń,luty.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co masz na myśli pisząc o zakazie? Czemu miałbym mieć? Zastanawiam się czy dobrze zrobiłem wpisując we wniosku adres docelowy w USA jako "do ustalenia", nie chciałem wymyślać hotelu z czapy, uznałem że po prostu podam go na rozmowie z Konsulem. Ma to znaczenie?

Edytowane przez scarab
0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zadajesz pytanie czy masz szanse nie pisząc więcej. Możemy pisac ze masz a jak pokazuje życie na forum to później się okazuje że brak wizy za zakaz wjazdu a ktoś nie napisal więcej np ze byl nielegalnie .

możesz tak pisac tylko na rozmowie nie mów tak bo odejdziesz z kwitkiem do ustalenia adresu. Masz mieć adres.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie byłem nigdy w USA ani nie mam na koncie żadnej lewizny, zawód dobry, doświadczenie i wykształcenie też jest :) Podczas rozmowy oczywiście będę miał już adres, teraz chciałem po prostu jak najszybciej wysłać formularz, a nie chciałem podawać jakiegoś hotelu w ciemno.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogłeś podać a później adres zmienić. To pozostaje czekać na rozmowę.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli nie rzutuje to w żaden sposób na proces przyznania wizy? Ile mniej więcej czasu przed rozmową Konsul informuje o jej terminie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

urząd ma na to 6-8 tygodni przed rozmowa,my tutaj będziemy informować osoby które numery sa zapraszane

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W takim razie teraz pozostaje czekać, dzięki :) Ciekawe czy zna ktoś jakiś sposób na stresik związany z oczekiwaniem, bo on jest chyba najgorszy :lol:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanie. Po ukonczeniu college-u przez rok mialem staz/prace(CPT training) w NY. Niestety wypelniajac DS calkowicie o tym zapomnialem. Nie pobieralem zaplaty za to. Czy myslicie ze powinienem pisac do KCC zeby odblokowali mi aplikacje aby to uzupelnic? Czy lepiej juz nie zmianiac? Mam wszystkie papiery z tym zwiazane i moge je przedsatwic konsulowi na miejscu. Kolejne pytanie jest takie czy jezeli ktos bliski z rodziny siostra/brat/ rodzice sa w USA(nielegalnie) to czy w aplikacji trzeba podawac ich adres w US czy wpisac Polski adres zameldowania?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

50 minut temu, ziomo napisał:

Mam pytanie. Po ukonczeniu college-u przez rok mialem staz/prace(CPT training) w NY. Niestety wypelniajac DS calkowicie o tym zapomnialem. Nie pobieralem zaplaty za to. Czy myslicie ze powinienem pisac do KCC zeby odblokowali mi aplikacje aby to uzupelnic? Czy lepiej juz nie zmianiac? Mam wszystkie papiery z tym zwiazane i moge je przedsatwic konsulowi na miejscu. Kolejne pytanie jest takie czy jezeli ktos bliski z rodziny siostra/brat/ rodzice sa w USA(nielegalnie) to czy w aplikacji trzeba podawac ich adres w US czy wpisac Polski adres zameldowania?

Trzeba ich podac jako aktualnie przebywajacych w US. Jaki adres podasz to up to you ale jak ich wylistujesz przebywajacych w US to polski adres bedzie bez sensu.

Nie wylistowanie ich to misrep i po wizie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz