Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 minuty temu, marekw1889 napisał:

Witam Wszystkich :)

 

 To był mój czwarty udział w loterii wizowej i tym razem udało się. Mój numer CN 2018EU00001078 ? Czy to dobry numer ? DS 260 uzupełniony :D

Jak trzeba ta edukacje uzupelnic w ds260 majwyzszy stopien edukacji magisterskie usupelniajace u mnie to bedzie stopien 4 czy piate? 

Trzeba tez wpisywac studia licencjackie liceum gimn i podstawowke w kolejnosci od najnowszej do najstarszej tak jak w histori zamieszkania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rafcio28 napisał:

Jak trzeba ta edukacje uzupelnic w ds260 majwyzszy stopien edukacji magisterskie usupelniajace u mnie to bedzie stopien 4 czy piate? 

Trzeba tez wpisywac studia licencjackie liceum gimn i podstawowke w kolejnosci od najnowszej do najstarszej tak jak w histori zamieszkania ?

Ja uzupełniałem na podstawie tej instrukcji https://loteria-wizowa.pl/jak-wypelnic-formularz-ds-260/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak narazie ja i 2 moich znajomych has not been...

czekam na info od 2 pozostalych moze ktorys z nich mial wiecej szczescia...

jeszcze raz gratulacje dla zwyciezcow ;) i powodzenia w dalszym procesie...

Mozna ich dodac do ankiety, wszystkie 4 osoby nie sa uczestnikami forum?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Mam pytanie... Od wczoraj probuje sprawdzic czy udalo mi sie wylosowac zielona karte ale za kazdym razem wyskakuje komunikat ze wprowadzone informacje sa niewazne... Mam wydruk confirmation number i wszyskie inne informacje... Wszystko sie zgadza... Moze ktos wie ocb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jarek7 napisał:

Witam. 

Mam pytanie... Od wczoraj probuje sprawdzic czy udalo mi sie wylosowac zielona karte ale za kazdym razem wyskakuje komunikat ze wprowadzone informacje sa niewazne... Mam wydruk confirmation number i wszyskie inne informacje... Wszystko sie zgadza... Moze ktos wie ocb?

jakie zdjęcie dodales do zgloszenia ?! stare, nowe ? zdjecie z dv2017 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...