Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, mareknoda said:

Póki nie ma oficjalnego stanowiska (a raczej będzie bo widać dużo jest takich osób), dalej mamy szansę. 

Tak, przejzalam rowniez zagraniczne fora i sporo ludzi ma ten sam problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 minut temu, Jarek7 napisał:

D

Tylko ze to moj pierwszy raz ...

 

 

Jarek kocham Cię !!! :-) Mam tą samą informację i już postawiłam na tym krzyzyk, bo miałam stare zdjęcie trochę edytowane.. Ciekawe co dalej z tym będzie się działo.. Coraz więcej osób pisze to samo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sroka1984 napisał:

Może być tak,że ci którzy mają błąd zostali wylosowani.Cos tak czuje,żeby nie było u mnie jest has not been... 

hmm.. a jest w ogóle taka możliwość? I jak nas o tym poinformują skoro przez stronę pokazuje że invalid? 

Były wcześniej takie przypadki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AliceMorgan napisał:

hmm.. a jest w ogóle taka możliwość? I jak nas o tym poinformują skoro przez stronę pokazuje że invalid? 

Były wcześniej takie przypadki?

Nie było takiej samej sytuacji rok temu ale były jakieś komplikacje dużo osób nie mogło się zalogować lub dostawali info timed out a później byli wylosowani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jarek7 napisał:

U mojej zony tez wyskakuje taki komunikat ona probowala w zeszlym roku ale zdjecie wrzucila nowe...

Kochani, jest zatem nadzieja :) Może po prostu ten ich system nie ogarnał i trzeba spróbować za jakiś czas sprawdzić.. Tylko nie słyszałam wcześniej o takim przypadku , a próbuję już 4 raz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...