Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, rafik90 napisał:

jakas tam prawidlowosc moze byc. jedno jest pewne: Ci co maja taki komunikat moga miec : has not been selected, a nie jak niektorzy pisza ze na pewno zostali wylosowani.

Ale to lepsza informacja niż informacja o błędnych danych :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, izabela123 napisał:

to moze chodzic o to ze nie pokazuje konkretnych numerow albo z konkretnej daty zlozenia ..

Czy te osoby ktore wygraly moglyby napisac w jakim dniu skladaly i jaki mialy numer, choc czesc tego numeru zeby podaly?

Ja zlozylem 4 pazdziernika a moj cn27xxx dosyc spory niestety

zdjecie mialem z tamtego roku ale cos je tam podszlifowalem w photoshopie

a udalo mi sie zalogowac dopiero dzisiaj po 4 rano wczesniej wcale strony nie moglem otworzyc, i za kazdym razem bez problemu moge wejsc i na ta nowine popatszec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Rafcio28 napisał:

Co do DS-260 to rozumiem ze w kazdej chwili moge sie tam logowac i ew edytowac i poprawiac Tak? Dopiero jak dojde do samego konca i wysle do usa to juz kaplica i nie mozna poprawiac

Nawet jak wyślesz do USA już kompletny , a ujrzysz błąd to jeszcze jest szansa na poprawkę . Dzwonisz do ambasady / KCC (nie pamiętam )  wyjasniasz i jak coś to odblokowują Ci ten wniosek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, monk napisał:

Nawet jak wyślesz do USA już kompletny , a ujrzysz błąd to jeszcze jest szansa na poprawkę . Dzwonisz do ambasady , wyjasniasz i jak coś to odblokowują Ci ten wniosek 

Tak o tym wiem ale chcialbym tego uniknac. Tam nic rczej trudnego nie ma tylko adresy zamieszkania wszystkie pokoleii i nazwy i adresy szkol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...