Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, izabela123 napisał:

;) mysle ze rozumiem, sama mialam taka wize a inna zalatwialam, podobna do tych ktore wymienilam i zostala przyznana. Trzeba sie kwalifikowac, oczywiscie, i zaplacic .... ale sprawny adwokat wiele moze zdzialac.

 

Mnie moj adwokat zalatwil slub z Bradem Pittem. Mozecie mnie od dzisiaj nazywac Pani Pitt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
12 minut temu, Jackie napisał:

 

Daj se spokoj, ona i tak nie uwierzy, nawet jak jej na marmurze wyskrobiesz ;)

Tak zrobilem... Przeciez to jest oczywiste ze ona ma gigantyczne doswiadczenie w wizami O, dlatego wlasnie pisze w watku dla (glownie) tych co nie wylosowali w loterii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.05.2017 o 12:11, lordtomcio napisał:

Wiesz powiem Ci jak jest, wiem bo byłem, pracowałem.

Wszyscy mówią, że się nie opłaca, nie ma pracy, po prostu bieda...  Wcale tak nie jest !

Pracy jest dużo, zarobki są dobre, jak ktoś CHCE pracować to będzie pracował za dobrą kasę. Ludi zjada zazdrość żeby inny tutaj (USA) nie przyjechał i nie pracował.

Zależy o czym mówimy. Był tu w tamtym roku taki koleś, siedział równe 6 miesiecy.  Wujek z ciotka kupili mu bilet, dali spanie, jedzenie i prace, 13 na godzinę. On wywiozl parę groszy, gdyby musiał zapłacić za spanie, jedzenie, dojazdy do roboty to nie wiem czy dużo by mu zostalo. I jeszcze gowniarz łaskę robił że pracuje. Ktoś go chciał wziąć na sobotę żeby mu porządek zrobił na backyardzie to stwierdzil że ON ma soboty wolne. Sponsorzy tego wszystkiego mieli serdecznie dość tego lenia, któremu po dwóch latach WATu znudziły się studia i został barmanem. Zgodnie z moją radą, gdy familia w Polsce znów zazyczy żeby go zasponsorowac kupią mu bilet z przesiadka w New Jersey lub Chicago, napewno go zawroca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, izabela123 napisał:

no wlasnie ... na cos musialas,  bo nie na inteligencje, poczucie humoru lub milosc blizniego ... musisz miec jakies ukryte "extraordinary abilities" ;)

 

Do zrobienia dobrej lewatywy potrzebne jest wysokie IQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jackie napisał:

 

Do zrobienia dobrej lewatywy potrzebne jest wysokie IQ.

Właśnie! Moje IQ nie jest wyższe od IQ przeterminowanej musztardy bo kiedyś leniwa RN posłała mnie żebym sam sobie zrobił lewatywe i nie wyszlo... Stanęło na tym że jesto niepotrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja super weteran po raz 8 nie,

mimo że dodałem nowe zdjęcie, mam nadzieję tylko że baza faktycznie nawaliła i że trzeba będzie na nowo losować (a był już taki przypadek

ale nie pamiętam którego roku)

ilya_ podaj sekrętną formułę na wylosowanie bo ty chyba 3 raz rzędu zostałeś wylosowany:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, izabela123 napisał:

to do mnie? A dlaczego w taki sposob? naprawde w glowach sie Wam nie miesci ze ktos moze chciec innym pomoc?

dlatego : https://www.uscis.gov/eir/visa-guide/o-1a-extraordinary-ability-and-achievement/understanding-o-1a-requirements

W zaden sposob nie pomagasz, wrecz odwrotnie... Dodatkowo to jest wiza nieimigracyjna - jak kazda pracownicza - i nie ma nic wspolnego ze stalym pobytem ani nie daje zadnej automatycznej sciezki do uzyskania go.

I zwroc uwage ze obecna administracja wydala zdaje sie EO w celu zatrzymania naciagania wymagac na wizy pracownicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...