Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim Wam życzę powodzenia ! 

Niemniej jednak będę z Wami szczera że mieszkam w Usa już ponad rok (Riverside ) CT i tutaj przylot na zieloną karte wiążę sie z ogromnymi kosztami i wcale to nie jest tak że przylatując tutaj z polskim wykształceniem znajdziecie dobrą prace .Przylatujecie z białą kartka ale niestety tutaj w USA biała kartka to tak samo brak historii kredytowej która wiąże sie z masą problemow na początek takich jak problem z wynajęciem mieszkania itp ,Ja obecnie uczę się w College New York Purchase C. i czeka mnie dłuuuuga droga do tego żeby mieć dobrą pracę oraz dobre zarobki ,nie wyobrażam sobie mieszkać całe życie w USA i sprzątać domy a niestety znam wiele osób które wygrały zielone karty i ich droga nie była tak super przemyślana i zaplanowana. 

Radzilabym przed przylotem dokładnie przemyśleć gdzie Państwo chcą się wybrać i co chcą Państwo robić ,wiele osób również przylatywało i rezygnowało z pobytu w Usa bo nie dawało rady nadążyć za tym pędem tutaj ale również wiele takich którzy naprawdę dawali radę i żyją na wysokim poziomie.Jeśli ktoś ma jakieś pytania służe pomoca a tym czasem powodzenia jeszcze raz! 

 

Agnieszka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
7 minut temu, izabela123 napisał:

Tak to jest wiza pracownicza ale mozna z niej przejsc na zielona karte, co Ty gadasz? zupelnie sie nie orientujesz w temacie!

Dlaczego nie pomagam? tylko wrecz odwrotnie? bo co? bo nikt tutaj sie nie kwalifikuje? skad to wiesz?

A w jaki to sposób można z niej przejść na zieloną kartę który jest niedostępny dla posiadaczy innych wiz albo nawet tych których nie ma w US ? Póki co to z każdym postem pokazujesz że Ty kompletnie nie wiesz o czym piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Agnieszka Matela napisał:

Wszystkim Wam życzę powodzenia ! 

Niemniej jednak będę z Wami szczera że mieszkam w Usa już ponad rok (Riverside ) CT i tutaj przylot na zieloną karte wiążę sie z ogromnymi kosztami i wcale to nie jest tak że przylatując tutaj z polskim wykształceniem znajdziecie dobrą prace .Przylatujecie z białą kartka ale niestety tutaj w USA biała kartka to tak samo brak historii kredytowej która wiąże sie z masą problemow na początek takich jak problem z wynajęciem mieszkania itp ,Ja obecnie uczę się w College New York Purchase C. i czeka mnie dłuuuuga droga do tego żeby mieć dobrą pracę oraz dobre zarobki ,nie wyobrażam sobie mieszkać całe życie w USA i sprzątać domy a niestety znam wiele osób które wygrały zielone karty i ich droga nie była tak super przemyślana i zaplanowana. 

Radzilabym przed przylotem dokładnie przemyśleć gdzie Państwo chcą się wybrać i co chcą Państwo robić ,wiele osób również przylatywało i rezygnowało z pobytu w Usa bo nie dawało rady nadążyć za tym pędem tutaj ale również wiele takich którzy naprawdę dawali radę i żyją na wysokim poziomie.Jeśli ktoś ma jakieś pytania służe pomoca a tym czasem powodzenia jeszcze raz! 

 

Agnieszka 

Droga Agnieszko może lepiej pozwól ludziom którzy chcą tu spróbować życia jednak nie zniechęcać ameryki. Wiadomo ze emigracja wiąże się z wieloma problemami, nową rzeczywistością itp... Myślę że ci którzy aplikowali na GC maja już wystarczającą wiedzę w co się pakują i czego oczekują. Jak dla mnie przede wszystkim najważniejsze jest to nie żałować decyzji która się podęło, a żeby jej nie żałować to trzeba spróbować! Ameryka nie taka straszna jak ja malują ;) pozdrawiam Rafał z Ilinois 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, izabela123 napisał:

Przeczytaj co napisales i popraw bo nie mozna Cie zrozumiec. Moja sciezka: H1B, O1, green card, obywatelstwo. Da sie bo ja tak zrobilam i inni tez moga.

No pewnie że się da. Da się też green card bez O-1. Albo z B-2. Wiza nie robi żadnej absolutnie różnicy z punktu widzenia procesu. A jak pracodawca nie chce sponsorowac to się wraca do domu - z H-1B, O-1 i każdej innej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie może ktoś miał tak samo a mianowicie po wpisaniu nr do sprawdzenia na stronie dvlottery i uzupełnieniu wszystkich danych wyswietla błąd jakbym błędnie wpisał nr lub nazwisko ale mam zrzut z ekranu wiec nr napewno się zgadza lata wstecz nie było problemów z tym teraz wyświetla żebym sprawdził pisownię itp może ktoś pomóc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz90 napisał:

Nie chce siać fermentu , ale wydaje mnie się,że miałem numer taki w tym losowaniu. miałem na początku,że mnie wylosowali , dosłownie ,,migło" mnie to przed oczami i wywaliło ze strony( uznało ,ze strona zbyt długo się ładuje ale się załadowała i nie mam bladego pojęcia czemu mnie wywaliło). Jestem praktycznie pewny bo w przypadku wylosowania jest zdecydowanie więcej tekstu numeru nie zdążyłem nawet zoabczyć.

Przy następny logowaniu:

The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

Potem oblężenie strony.Olałem temat do rana , ale przyznać się muszę ,ze się podjarałem strasznie. 

Rano wchodzę sprawdzić i : HAS NOT BEEN SELECTED

Tak jak piszę pewności brak mnie bo mogło mnie się przywidzieć , teraz spokojnie się loguje i jest taki a nie inny wynik, więc uznałem ,że mnie nie wylosowali.

Ja i moja dziewczyna mam cały czas błędy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Seb77 napisał:

Witam wszystkich mam pytanie może ktoś miał tak samo a mianowicie po wpisaniu nr do sprawdzenia na stronie dvlottery i uzupełnieniu wszystkich danych wyswietla błąd jakbym błędnie wpisał nr lub nazwisko ale mam zrzut z ekranu wiec nr napewno się zgadza lata wstecz nie było problemów z tym teraz wyświetla żebym sprawdził pisownię itp może ktoś pomóc? 

Pisalismy o tym praktycznie od poczatku watku. Wiekszosc ludzi nastawia sie ze jest jakas awaria...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...