Skocz do zawartości
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

222 głosów

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

49 minut temu, stars & stripes napisał:

Pytanie dotyczyło tego czy ten ktoś mieszka na terenie USA. Raczej po to aby sprawdzić reakcję, ponieważ ta osoba ma legalny pobyt.

Czy byli inni uczestnicy DV? Nie wiem bo nikt nie ma tego na czole wypisanego :lol: Rozmowy z konsulami w większości nie są zrozumiałe z odległości w której siedzi się na fotelach w poczekalni.

@UK2018 na potrzeby badań musisz wykonać badania laboratoryjne na których wyniki czeka się tydzień. Samo badanie u lekarza zajęło nam ok 3 godzin dla 4 osób.

Tak z ciekawości zapytałam czy duże tłumy są w ambasadzie nowo wylosowanych ;) dzięki za informacje 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że raczej nie, biorąc pod uwagę że Polaków w loterii wylosowano osiemset paru, co statystycznie daje ok.17 os na tydzień co raptem składa się na kilka osób dziennie (zakładając że w każdy dzień roboczy Ambasada kogos przyjmuje)... nie sadze by były tam tłumy wylosowanych ;) natomiast może być zawsze tłum ludzi po inne wizy, w tym zwłaszcza turystyczne...

Edytowane przez MeganMarkle
  • Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@erkerk zaglądasz tu jeszcze? Pisałeś kiedyś, że masz numer 2018eu000038xx czyli powinieneś juz mieć zaproszenie na rozmowę w listopadzie, pochwał się kiedy masz :) 

@Maroslav ty tez pisałeś że sie załapiesz na listopad - pochwalić sie? 

Im więcej relacji na żywo tym lepiej ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio bylo głośno o kobiecie , ktorej odebrano obywatelstwo, bo była karana i nie uwzględniła tego w formie N400.  Jednak czasem sie zdarza....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Xarthisius napisał:

Ujelo w jej sprawie mnie to, ze nie wywalili jej za rzekomy zamach bombowy, nie wywali jej za to co tutaj na rozrabiala, a pozbawili obywatelstwa i deportowali za krzyzyk w formularzu imigracyjnym.

Bo latwiej/szybciej/taniej to udowodnic. Tak samo jak Al Capone w koncu byl skazany nie za mordestrwa, korrupcje, wojny mafii, racketeering ale za... nie placenie podatkow :lol:

Edytowane przez katlia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 minute ago, katlia said:

Bo latwiej to udowodnic. Tak samo jak Al Capone w koncu byl skazany nie za mordestrwa, korrupcje, wojny mafii, racketeering ale za... nie placenie podatkow :lol:

Ja to troche bardziej czarno widze. Raz imigrant, zawsze imigrant. Tak dla przykladu juz nie dlugo jak cos przez nie uwage usuniesz z facebook'a to DHS oferuje bezplatny backup:

https://www.buzzfeed.com/adolfoflores/people-are-worried-about-dhs-plans-to-gather-social-media

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ladies & Gentlemen

Jeśli odbyliście już swoje spotkania w ambasadzie opisujcie wrażenia / doświadczenia oraz rezultat. To z pewnością pomoże / pokrzepi oczekujących na swoją kolej ;)

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 3.10.2017 o 15:32, MeganMarkle napisał:

@newborn a Tobie udało się w końcu przełożyć te rozmowę? Czy jednak odbyła się dzisiaj, zgodnie z oryginalnym planem....?

W sumie to dostałem maila z ambasady ze kolo listopada będą umawiać na grudzień i tego się trzymam :) ale napisali , że nie gwarantują mi ,że będą wizy :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 godziny temu, newborn napisał:

W sumie to dostałem maila z ambasady ze kolo listopada będą umawiać na grudzień i tego się trzymam :) ale napisali , że nie gwarantują mi ,że będą wizy :/

W jakkim sensie nie gwarantuja ? Ze mozesz nie dostac albo ze w ogole nie bedzie ? Nie rozumiem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze moze zabraknąć wiz. Jest określona ilość.

Edytowane przez pelasia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Booking.com

9 godzin temu, pelasia napisał:

Ze moze zabraknąć wiz. Jest określona ilość.

Dokładnie to mieli na myśli raczej nie powinno ale zobaczymy ;) tymbarziej ze moja zona coraz mniejsza ochotę ma na wyjazd :) to aż tak mnie to nie martwi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, newborn napisał:

Jak wysoki masz nr?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@newborn a co tak zniechęca Twoją żonę do wyjazdu? I co was skłoniło do udziału w loterii? Tak z ciekawości pytam... każdy z nas ma tu swoje powody ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej wszystkim jestem tu nowy  udało mi się wylosować za 1 razem mój numer to 28xxx jak myślicie ile będziemy musieli czekać na rozmowę?

Jakie numerki ida teraz na rozmowę podajcie w odpowiedziach z góry dziekuję!

Edytowane przez Dawid Paluch
Pytanie nr 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na moje oko z tym numerem to rozmowa nie wczesniej niż maj-czerwiec, ale zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja.... póki co cutoff na listopad był 4500, lada dzień podadzą nowy na grudzień to zobaczymy czy coś przyspieszy temat. A kiedy wysłałeś DS260?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 godzin temu, MeganMarkle napisał:

Na moje oko z tym numerem to rozmowa nie wczesniej niż maj-czerwiec, ale zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja.... póki co cutoff na listopad był 4500, lada dzień podadzą nowy na grudzień to zobaczymy czy coś przyspieszy temat. A kiedy wysłałeś DS260?

Hej Ds wysłałem w lipcu bo miałem już ustaloną datę ślubu i chciałem od razu dodać swoją żonę ale z tego co czytałem nie ma to za bardo wpływu liczy się case number mam 28xxx wiec myślę ze tak jak pisałeś maj czerwiec chyba ze pójdzie im szybciej oby bo to czekanie jest straszne. Byłem już w stanach i z chęcią bym już wrócił z pozwoleniem na prace pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Marek Kowalczyk napisał:

Grudzien znow nisko...

EUROPE 6,000

Masakra a gdzie tam do mojego 27k 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uff, ledwo ledwo ale udało się załapać na grudzień w takim razie, z moim 57xx .... 

Swoją drogą - co może być przyczyną tak niskich odcięć w tam roku? :S 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
52 minuty temu, MeganMarkle napisał:

Uff, ledwo ledwo ale udało się załapać na grudzień w takim razie, z moim 57xx .... 

Swoją drogą - co może być przyczyną tak niskich odcięć w tam roku? :S 

Wygaszanie programu, mniejsza ilosc resources etc...

jestem zalamany nie ma szans aby doszło do 23k...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
29 minut temu, Janusz666 napisał:

Wygaszanie programu, mniejsza ilosc resources etc...

jestem zalamany nie ma szans aby doszło do 23k...

kolego mam mniej więcej ten sam nr co Ty.. bądźmy dobrej myśli.. ehhh

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz