Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Sroka1984 napisał:

A myślisz że jest możliwe ponowne losowanie lub dolosowanie? Tak z Twojego punktu widzenia 

dv2012 pokazuje ze jest możliwe. Tylko ze spokojnie poczekajmy co będzie dalej.

np 1995 rok i wygrało 50 tys Polaków mimo kolo 4000 miejsc dla Nas,wiz. Takie o to cuda się dzieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
12 minut temu, Sroka1984 napisał:

A myślisz że jest możliwe ponowne losowanie lub dolosowanie? Tak z Twojego punktu widzenia 

Historia DVL jest bogata i obfituje w różne przypadki. Moim zdaniem będą robili dobrą minę do złej gry, aby nie powtórzyć fali pozwów z 2011 roku (i utraty wiarygodności).

(oczywiście zakładam, że 123 osoby, które przyznały się ankiecie do niepozytywnego wyniku losowania nie pogniewałyby się gdyby nastąpiło ponowne losowanie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, bq11 napisał:

Chociaż dziwnie długo to trwa. Jakby nasze numery w ogóle nie brały udziału i nie wiedzą co z zrobić z fantem ;)
 

Przedmiotowe może potwierdzać postawioną wcześniej tezę :)

Trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maciopa napisał:

Historia DVL jest bogata i obfituje w różne przypadki. Moim zdaniem będą robili dobrą minę do złej gry, aby nie powtórzyć fali pozwów z 2011 roku (i utraty wiarygodności).

(oczywiście zakładam, że 132 osoby, które przyznały się ankiecie do niepozytywnego wyniku losowania nie pogniewałyby się gdyby nastąpiło ponowne losowanie :) )

nie straszcie XD

 

26 minut temu, Joanna30 napisał:

@Marek Kowalczyk masz na tyle niski numer, że spokojnie możesz wszystko ogarnąć po ślubie.

Ale możesz też wysłać DS-260 teraz, potem ślub, żona zmienia paszport, itp., a w chwili zaproszenia na rozmowę zgłaszasz w ambasadzie, że jest Was już dwoje i tyle. Nie czekajcie ze ślubem aż do chwili, kiedy dostaniesz zaproszenie na rozmowę, bo się możecie nie wyrobić przed ;)

Zależy od Ciebie, jak chcesz zrobić. Bo opcje masz dwie.

aha czyli doprecyzuje - nikt nie bedzie mial pretensji jesli wysle mój ds260 teraz, w pazdzierniku dostane maila o rozmowie, a ja grzecznie zadzwonie do ambasady ze bede jednak z zona a nie sam? wtedy musze jakies dokumenty odnosnie zony wysylac czy powiedzmy akt slubu wystarcza przyniesc na rozmowe i nie chca ds260 ani innych rzeczy odnosnie zony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marek Kowalczyk napisał:

nie straszcie XD

 

aha czyli doprecyzuje - nikt nie bedzie mial pretensji jesli wysle mój ds260 teraz, w pazdzierniku dostane maila o rozmowie, a ja grzecznie zadzwonie do ambasady ze bede jednak z zona a nie sam? wtedy musze jakies dokumenty odnosnie zony wysylac czy powiedzmy akt slubu wystarcza przyniesc na rozmowe i nie chca ds260 ani innych rzeczy odnosnie zony?

nikt nie będzie mieć pretensji a co tam będą chceli to powiedzą już w Konsulacie. Badania lekarskie i zaświadczenie o niekaralności o tym musisz pamiętać

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest fakt, że większość osób który mają błąd to osoby które wysłały to samo zdjęcie. Nie wydaje mi się żeby to był zbieg okoliczności i jednocześnie może to nie być związane z wykluczeniem tychże osób.

Domysłami można pójść dalej. Bazując na poprzednich edycjach zgłoszeń było 13M licząc, że średnio wgrywane zdjęcie będzie zajmowało 220kB to wszystkie zdjęcia zajmą niecałe 3TB danych. Może został wdrożony jakiś sposób optymalizacji (np włączona kompresja na macierzach) który zachowuje się inaczej/dziwnie/źle w przypadku 2 identycznych plików i stąd błędy :).

Oczywiście to tylko domysły :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze losowanie - 40minut odświeżania strony wprowadzam dane i has been not selected :( 
Ale jeszcze drugi wniosek żony :)
Kolejna godzina odświeżania i nagle serce bije szybciej - jest udało się!:)

Numer bardzo wysoki 2018EU00033xxx - ale liczę na szczęście i wizytę w ambasadzie :)
Dziś czas wypełnić DS260!

Trzymajcie Kciuki!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MMNycz napisał:

Pierwsze losowanie - 40minut odświeżania strony wprowadzam dane i has been not selected :( 
Ale jeszcze drugi wniosek żony :)
Kolejna godzina odświeżania i nagle serce bije szybciej - jest udało się!:)

Numer bardzo wysoki 2018EU00033xxx - ale liczę na szczęście i wizytę w ambasadzie :)
Dziś czas wypełnić DS260!

Trzymajcie Kciuki!:)

MMNycz - Gratuacje ja również jestem z Pszczyny i znam A. i M Nycz - są moimi sąsiadami.......czyżby rodzina jakaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...