Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Rafcio28 napisał:

Przy szczepionkach zaznaczylem Yes bo bede mial te co bede robil przed rozmow np i jakies swoje stare kazdy ma. 

 

A co do zatrudnienia to wpisalem tylko 1 bo w niej najdluzej pracuje. Tych z czasow studenckich umow zlecen po kilka miesiecy nie pisalem 

i dobrze zaznaczone

pamiętajcie by mieć książeczkę zdrowia z dzieciństwa by pokazać na co byliście szczepieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
43 minuty temu, sly6 napisał:

i dobrze zaznaczone

pamiętajcie by mieć książeczkę zdrowia z dzieciństwa by pokazać na co byliście szczepieni.

Ja pracuje w handlu i uslugach ale tam tej dziedziny nie ma to zaznaczylem OTHER i wpisalem ze handel i uslugi i co konkretnie. I powinienem opisac co robie dokladnie czy wystarczy sama branza i co dokladnie.? 

Bo w tej jaka praca w usa to rozumiem ze tez wystarczy tylko podac dziedzine i co konretnie juz bez opisywania.

Ksiazeczke ma tak stara szara z dziecinstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam dla wszystkich co wygrali:
Przede wszystkim gratuluję bo to jednak loteria.

Przede wszystkim to to kiedy zostaniecie zaproszeni na rozmowę zalezy
przede wszystkim kiedy wyslecie po raz pierwszy swoj DS-260.

Jezeli nie macie jakiś dokumentów i chwile na nie poczekacie powiem tak:
Wyslijcie swoj DS-260 jak najszybciej a po otrzymaniu brakujacych dokumentow
napiszcie do KCC o odblokowanie formularza ...
nie zmieni to waszego miejsca w kolejce oczekujących jeżeli uzupelnicie formularz
od razu po jego odblokowaniu. 

Osoby o niskich numerach powiedzmy 1XXX jezeli wysla swoj wniosek na poczatku czerwca
i tak poczekają na zaproszenie do Lutego-Marca.
Predzej zostanie zaproszona osoba która ma numer 10xxx i wysle swoj wniosek w tym tygodniu.

Pozdrawiam wszystkich i milego wypelniania.
kozdii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rafcio28 napisał:

Ja pracuje w handlu i uslugach ale tam tej dziedziny nie ma to zaznaczylem OTHER i wpisalem ze handel i uslugi i co konkretnie. I powinienem opisac co robie dokladnie czy wystarczy sama branza i co dokladnie.? 

Bo w tej jaka praca w usa to rozumiem ze tez wystarczy tylko podac dziedzine i co konretnie juz bez opisywania.

Ksiazeczke ma tak stara szara z dziecinstwa.

krotki opis np sprzedaje. A w przyszłości to handel i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kozdii napisał:

Ja tylko dodam dla wszystkich co wygrali:
Przede wszystkim gratuluję bo to jednak loteria.

Przede wszystkim to to kiedy zostaniecie zaproszeni na rozmowę zalezy
przede wszystkim kiedy wyslecie po raz pierwszy swoj DS-260.

Jezeli nie macie jakiś dokumentów i chwile na nie poczekacie powiem tak:
Wyslijcie swoj DS-260 jak najszybciej a po otrzymaniu brakujacych dokumentow
napiszcie do KCC o odblokowanie formularza ...
nie zmieni to waszego miejsca w kolejce oczekujących jeżeli uzupelnicie formularz
od razu po jego odblokowaniu. 

Osoby o niskich numerach powiedzmy 1XXX jezeli wysla swoj wniosek na poczatku czerwca
i tak poczekają na zaproszenie do Lutego-Marca.
Predzej zostanie zaproszona osoba która ma numer 10xxx i wysle swoj wniosek w tym tygodniu.

Pozdrawiam wszystkich i milego wypelniania.
kozdii

Witaj

Ja zostalem wylosowany w sumie za 1 razem w dv2017 bralem udzial ale wyslalem 2x zgloszenie i po fakcie juz wyczytalem ze to automatycznie mnie skresla.

A teraz mi sie udalo ale mam CN27xxx wiec az tak sie nie podniecam tym wylosowanie. Chcialem miec jak najszybciej z glowy ten ds260 ale mialem watpliwosci co do wpisywania tej wykonywanej pracy i przyszlej w usa, na innej stronie wyczytalem aby uzyc w opisie pracy zwrotow TASKS ze strony O*NET OnLine 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rafcio28 napisał:

Witaj

Ja zostalem wylosowany w sumie za 1 razem w dv2017 bralem udzial ale wyslalem 2x zgloszenie i po fakcie juz wyczytalem ze to automatycznie mnie skresla.

A teraz mi sie udalo ale mam CN27xxx wiec az tak sie nie podniecam tym wylosowanie. Chcialem miec jak najszybciej z glowy ten ds260 ale mialem watpliwosci co do wpisywania tej wykonywanej pracy i przyszlej w usa, na innej stronie wyczytalem aby uzyc w opisie pracy zwrotow TASKS ze strony O*NET OnLine 

27xxx na pewno dostaniesz zaproszenie na rozmowe. 
Moze ok czerwca 2018 ale dostaniesz.

Jezeli chodzi o twoja wykonywana prace to wpisz mniej wiecej to co robiłeś.
Jak byłeś handlowcem i wpiszesz "SELLER" nic sie nie stanie.
Konsul na rozmowie zapyta ciebie co bedziesz robil w USA to mozesz sie rozwinac.

Tylko szybko wyslij DS ... nie czekaj 2 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kozdii napisał:

27xxx na pewno dostaniesz zaproszenie na rozmowe. 
Moze ok czerwca 2018 ale dostaniesz.

Jezeli chodzi o twoja wykonywana prace to wpisz mniej wiecej to co robiłeś.
Jak byłeś handlowcem i wpiszesz "SELLER" nic sie nie stanie.
Konsul na rozmowie zapyta ciebie co bedziesz robil w USA to mozesz sie rozwinac.

Tylko szybko wyslij DS ... nie czekaj 2 tygodni.

Ok

mam ostatnie pytanie tam w opise szkol do jakich chodzilem jest pole DIPLOMA or DEEGRE mam wpisac DEEGRE przy podstawowce gimnazjum liceum czy mizna te pola zostawic puste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rafcio28 napisał:

Ok

mam ostatnie pytanie tam w opise szkol do jakich chodzilem jest pole DIPLOMA or DEEGRE mam wpisac DEEGRE przy podstawowce gimnazjum liceum czy mizna te pola zostawic puste?

Szkole srednia i wyzej .
Podstawowki nie musisz.

A na rozmowe z konsulem ostatnie posiadane swiadectwo/dyplom z tego co pamietam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...