Skocz do zawartości
gosc333

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

222 głosów

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?

Recommended Posts

jak odpadnie ukraina i uzbekistan (w ostatnich latach dosięgali progu 7%) to numery polecą szybciej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2 hours ago, Janusz666 said:

Wygaszanie programu, mniejsza ilosc resources etc...

jestem zalamany nie ma szans aby doszło do 23k...

Jak to wygaszanie programu? Says who? Przecież oficjalnie zasady się nie zmieniły....?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

3 hours ago, Janusz666 said:

Wygaszanie programu, mniejsza ilosc resources etc...

Nie pisz glupot, ktore nie maja zadnego poparcia, a tylko sieja FUD.

4 hours ago, MeganMarkle said:

Uff, ledwo ledwo ale udało się załapać na grudzień w takim razie, z moim 57xx .... 

Swoją drogą - co może być przyczyną tak niskich odcięć w tam roku? :S 

KCC jest w stanie zapewnic ambasadom odpowiednia liczbe wylosowanych wzgledem ich "mocy przerobowych" przy mniejszym cutoff, bo w koncu robia to po kolei. Lepszy chyba staly progres z perspektywa na zwiekszenie tempa, niz sytuacja odwrotna kiedy dawali jeden cutoff, ktory nie zmienial sie przez 5 miesiecy...

• Upvote 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorry za lekki offtop - dawno mnie nie było. W Maju zastanawialiśmy sie nad kwestią polegającą na tym ze kto używa po raz nty tego samego zdjęcia do zgłoszenia do GC , nie zostaje wylosowany - ktos obalił tą tezę czy jest w tym jakies ziarno prawdy ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
23 minutes ago, pacio177 said:

Sorry za lekki offtop - dawno mnie nie było. W Maju zastanawialiśmy sie nad kwestią polegającą na tym ze kto używa po raz nty tego samego zdjęcia do zgłoszenia do GC , nie zostaje wylosowany - ktos obalił tą tezę czy jest w tym jakies ziarno prawdy ?

Nie wiem czy uznasz to za wystarczajaco przekonywujacy dowod i ziarno prawdy, ale tu masz cytat z instrukcji: Submitting the same photograph that was submitted with a prior year’s entry will result in disqualification.

Seriously... jak trudno jest raz w roku stanac przed biala sciana i strzelic sobie samo***ke?

• Upvote 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

5 minut temu, Xarthisius napisał:

Nie wiem czy uznasz to za wystarczajaco przekonywujacy dowod i ziarno prawdy, ale tu masz cytat z instrukcji: Submitting the same photograph that was submitted with a prior year’s entry will result in disqualification.

Seriously... jak trudno jest raz w roku stanac przed biala sciana i strzelic sobie samo***ke?

ooo fuck , juz byłbym pewnie dawno w USA gdybym przez 4 lata nie dawał tej samej foty xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Xarthisius napisał:

Nie pisz glupot, ktore nie maja zadnego poparcia, a tylko sieja FUD.

KCC jest w stanie zapewnic ambasadom odpowiednia liczbe wylosowanych wzgledem ich "mocy przerobowych" przy mniejszym cutoff, bo w koncu robia to po kolei. Lepszy chyba staly progres z perspektywa na zwiekszenie tempa, niz sytuacja odwrotna kiedy dawali jeden cutoff, ktory nie zmienial sie przez 5 miesiecy...

Skad ta pewnosc zwiekszenia tempa,  skoro od samego poczatku numery  kolejno sie zmniejszaja ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
29 minutes ago, Janusz666 said:

Skad ta pewnosc zwiekszenia tempa,  skoro od samego poczatku numery  kolejno sie zmniejszaja ?

Ze zrozumienia zasad jakimi rzadzi sie proces DV. A "Wygaszanie programu, mniejsza ilosc resources" skad? Ze speed-dial do szefa KCC?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dnia 9.10.2017 o 10:08, MeganMarkle napisał:

@newborn a co tak zniechęca Twoją żonę do wyjazdu? I co was skłoniło do udziału w loterii? Tak z ciekawości pytam... każdy z nas ma tu swoje powody ;) 

Zaczołem brać udział w lotteri jeszcze na studiach :) w ostatnim roku to tak w sumie a wysłałem bo sobie przypomniałem ,że jest i się udało numer jeden z pierwszych 2X

a zona nie chce jechać bo syn nam się urodził nie dawno i ona z angielskim kiepsko :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, newborn napisał:

Zaczołem brać udział w lotteri jeszcze na studiach :) w ostatnim roku to tak w sumie a wysłałem bo sobie przypomniałem ,że jest i się udało numer jeden z pierwszych 2X

a zona nie chce jechać bo syn nam się urodził nie dawno i ona z angielskim kiepsko :/

"Lepiej zgrzeszyc i żałować, niż żałować że się nie zgrzeszylo "

To są trudne decyzje, ale chyba warto spróbować. Zawsze można wrócić 

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To już każdy musi sam zdecydować co woli... ale akurat argumentu z dzieckiem nie rozumiem, mnie głownie myśl o przyszłości dziecka składnia do wyjazdu.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
59 minutes ago, Dawid Paluch said:

Witam ponownie ! Chciałbym się dowiedzieć skąd macie informacje jakie numerki idą z  góry dziękuje i pozdrawiam

Co miesiąc wychodzi tak zwany Visa Bulletin i tam podają oficjalne odcięcia dla każdego kontynentu na kolejne miesiące - dzięki temu wiemy które numery mogą sie spodziewać zaproszeń teraz :)

https://travel.state.gov/content/visas/en/law-and-policy/bulletin/2018/visa-bulletin-for-november-2017.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

13 godzin temu, MeganMarkle napisał:

To już każdy musi sam zdecydować co woli... ale akurat argumentu z dzieckiem nie rozumiem, mnie głownie myśl o przyszłości dziecka składnia do wyjazdu.

Witam, mnie akurat nie wylosowali, ale próbuję, właśnie ze względu na dziecko. Mam prawie 40 lat i ja już jakiejś zawrotnej kariery tam nie zrobię, ale moje dziecko będzie miało szansę żyć inaczej, mam nadzieję, że lepiej :-)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej jak to jest z tymi numerkami wszystkie które zostały wylosowane będą miały szanse na rozmowę mój 28xxx ktoś pisał maj - czerwiec - lipiec ? Kto z góry pisze ze jego 23xxx nie ma szans na rozmowę sam już nie wiem co mam wnioskować bo jak mam tyle czekać to pakuje się i lecę na pół roku ludzie pomagajcie odpowiadajcie !! :D:D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Dawid Paluch napisał:

Hej jak to jest z tymi numerkami wszystkie które zostały wylosowane będą miały szanse na rozmowę mój 28xxx ktoś pisał maj - czerwiec - lipiec ? Kto z góry pisze ze jego 23xxx nie ma szans na rozmowę sam już nie wiem co mam wnioskować bo jak mam tyle czekać to pakuje się i lecę na pół roku ludzie pomagajcie odpowiadajcie !! :D:D:D

ludzie mówią co chcą.. Lepiej poczytaj inne tematy o loterii i sam zobaczysz jak bylo kiedyś. Fakt sa niskie numery lecz kolejne miesiące pokażą jak będzie.

taka rada .gdy lecisz do USA. Jesteś wylosowany to czekasz mimo postów ze się nie uda. Takie pisanie będzie warte gdy zakończy się loteria a teraz czekasz .patrzysz na biuletyn.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za dobre słowo masz rację każdy pisze co chce czytałem rok 2015 nr 43050 rok 2016 34000  rok 2017 2210 wiec różnie to bywało pozostało czekać na swoją kolej a do końca września sporo czasu chyba ze skończą się wizy mam nadzieję ze starczy dla wszystkich pozdrawiam !!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze losowanych jest więcej osób, niż mają do rozdania wiz. Chyba nawet dwa razy więcej, jeśli dobrze pamiętam. Po drodze część osób odpada, bo w ogóle nie zaczyna procedowania, bo nie spełnia wymagań, czy jeszcze z innych powodów. Nie pozostaje Ci więc nic innego jak czekać i obserwować visa bulletin.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz