Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, Rafcio28 napisał:

Dziekuje Bardzo wszystkim za pomoc i odpowiedzi. :) 

Ja mam CN 33xxx ale też liczę na rozmowę!:)

Pytanie gdzie widzimy się w 2018 (oczywiscie już w stanach) na piwku?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rafcio28 napisał:

Ja NEW York od zawsze byl i bedzie :) gdzie bede na BROOKLYNIE daj boze :) 

Byłem w 2007, ale kurcze nie odnalazłem się tam. Chociaż w NYC jadłem najbardziej klimatycznego (nie najsmaczniejszego) burgera w moim życiu!:)

Ja mam nadzieje zagrzać miejsce w Californi - okolice SF. - może na wyrost ale zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MMNycz napisał:

Byłem w 2007, ale kurcze nie odnalazłem się tam. Chociaż w NYC jadłem najbardziej klimatycznego (nie najsmaczniejszego) burgera w moim życiu!:)

Ja mam nadzieje zagrzać miejsce w Californi - okolice SF. - może na wyrost ale zapraszam :)

Dla mnie NY byl i jest nr jedem juz pol zycia wiec tam na 100% oczywsice LA i SF  tez chce odwiedzic koniecznie:) dzieki za zap ja do NY tez zapraszam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎04‎.‎05‎.‎2017 o 22:17, sly6 napisał:

Konsul podejmuje decyzje i czy dana osoba ma coś jeszcze. Trzeba będzie przetłumaczyć wyrok na j.angielski u tłumacza przysięgłego. I co ważne jest to jego postawa.

No i tu jest problem. Tak jak pisałam znajomy dostał wyrok "zaocznie" nikt nie poinformował go o sprawie. Gdyby nie wyciągnął zaświadczenia z KRK dalej by nic o tym nie wiedział. Także wyroku w ręku nie ma i nie jest w stanie go tym bardziej przetłumaczyć. Moim zdaniem sytuacja jest patowa. A jeszcze pytanie o koszty jakie trzeba uiścić przed rozmową z konsulem? to jest kwota poniesionych kosztów badań i tych 330$ od osoby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...