Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, xoxox1990 napisał:

co wy macie z tym zdjeciem?

Było info, że nie może być to samo zdjęcie co w loteriach z poprzednich lat i ponoć jakiś system to sprawdza if(a==b)  dyskwalifikacja... koledzy wyżej dodali te same zdjęcia i teraz pytanie czy serio nie brali udziału 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
8 minut temu, merucial napisał:

My jak braliśmy udział w loterii 2016 - tak właśnie było, że Ci którzy nie wylosowali mieli o tym informację a Ci którzy zostali wylosowani - Timeod out.. więc może jest nadzieja! :-)

u nas w Rodzince niestety 3 x Nie, jeszcze 3 do sprawdzenia!

Zobaczymyjak to będzie a Wam życzę szczęścia tzn waszej rodzince lub znajomym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, srk napisał:

Jeśli przyjmiemy, że szanse są 1-2% to przy 6 osobach szansa wyniesie od 6-12 % na wylosowanie. Więc żaden pech, a statystyka. Jak sprawdzisz 100 wniosków i wyjdzie, że nikt nie wylosował to będzie można mówić o prawdziwym pechu. Swoją drogą Ciekawe jaki jest "rekordzista" w oczekiwaniu na GC.

Trochę mniej, bo zauważ, że przy 100 osobach szansa nie wynosi 100%, kiedyś to liczyłem i nawet udało mi się ustalić działający wzór, ale zgubiłem tą kartę a drugi raz taki mądry nie będę :D w każdym razie masz rację, póki co zwyczajna statystyka.. no zobaczymy, jeszcze pewnie dzisiaj ze 2 osoby sprawdzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sroka1984 napisał:

Zobaczymyjak to będzie a Wam życzę szczęścia tzn waszej rodzince lub znajomym :)

Nam udało się właśnie w loterii 2015, Rodzince składamy już drugi rok i niestety wciąż nic :-( Dla Ciebie również powodzenia, 3mamy kciuki! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AliceMorgan napisał:

A jest ktoś kto dodał to samo zdjecie i wylosował? :)

Zawsze moga cie odrzucic na rozmowie. :D

Wylosowanie nierówna sie automatycznemu otrzymaniu zielonej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marcinCALIFORNIA napisał:

Trochę mniej, bo zauważ, że przy 100 osobach szansa nie wynosi 100%, kiedyś to liczyłem i nawet udało mi się ustalić działający wzór, ale zgubiłem tą kartę a drugi raz taki mądry nie będę :D w każdym razie masz rację, póki co zwyczajna statystyka.. no zobaczymy, jeszcze pewnie dzisiaj ze 2 osoby sprawdzę 

Oczywiście życzę by udawało się za 1wszym razem! Lub jak najprędzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcinCALIFORNIA napisał:

Swoją drogą każdy kto pisze, że do USA już dzisiaj nikt nie chce wyjeżdżać powinien sie postukać w głowię i zerknąć teraz na stronę loterii, liczby mówią zupełnie co innego a one nie kłamią ;> 

 

Marcin, mam pół rodziny w USA i oni mówią, że już tam nie jest tak jak kiedyś.. Mówią, że nie opłaca się jeździć na zarobek ale jak chcesz wyjechać i tam zostać to żyjesz na całkiem przyzwoitym poziomie. Ja nie mam jakiegoś wielkiego parcia aby tam jechać ze względów materialnych. Bardziej chciałabym się gdzieś indziej przeprowadzić.. Albo Niemcy albo Stany. Dziwnie się dzieje w tej naszej Polsce niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...