Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Agata_O napisał:

No chyba na poważnie ;) tylko jest jak zawsze milion wątpliwości. Ją pracuje w księgowości korporacyjnej. Nie jest to pl księgowość i według też amerykańskich standardów. 

Tylko ciężko mi znaleźć mniej więcej zarobki.

Poza tym.zastanawiam się nad FL...:)

Tak się szczęśliwie złożyło że 7 lat temu rodzice też wylosowani zostali i mieszkają tam od tej pory :)

są strony które podają ile się zarabia lecz to zależy od tego co potrafisz i jak się umiesz sprzedać. Dobrze ze podajesz Florydę bo tak pisać o 50 Stanach to by zeszło..

zarobki z departamentu pracy

http://www.floridajobs.org/labor-market-information/data-center/statistical-programs/occupational-employment-statistics-and-wages

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanie, wypełniam wlasnie ds 260 i napotkałem na pytanie:

Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law? 

jak zaznaczę NO wyskakuje mi explain, na chwile obecna nie mam takich badań, ale mogę je zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RobertEL napisał:

Mam pytanie, wypełniam wlasnie ds 260 i napotkałem na pytanie:

Do you have documentation to establish that you have received vaccinations in accordance with U.S. law? 

jak zaznaczę NO wyskakuje mi explain, na chwile obecna nie mam takich badań, ale mogę je zrobić.

zaznacz tak i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kolejne pytanie..doszedłem do immigration law violations.. niektórych pytan nie rozumiem.. np tego Have you failed to attend a hearing on removability or inadmissibility within the last five years?   lub Have you been ordered removed from the U.S. for a second time within the last 20 years?  Czy są to pytania z serii gdzie każdy człowiek który nie ma nic na sumieniu zaznacza NO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RobertEL napisał:

mam kolejne pytanie..doszedłem do immigration law violations.. niektórych pytan nie rozumiem.. np tego Have you failed to attend a hearing on removability or inadmissibility within the last five years?   lub Have you been ordered removed from the U.S. for a second time within the last 20 years?  Czy są to pytania z serii gdzie każdy człowiek który nie ma nic na sumieniu zaznacza NO?

tak czy byl czy nie byl w USA. Tutaj chodzi o sprawy z prawa imigracyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RobertEL napisał:

sorka za takie banalne pytania.. tutaj chyba TAK mam zaznaczyć? Do you want the Social Security Administration to issue a Social Security number and a card? 

tak masz zaznaczyć,chyba ze ten numer masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napotkałem na kolejny problem, doszedłem do etapu sign and submit, próbuję złożyć elektroniczny podpis lecz wyskakuje mi komunikat:

  • The case number you entered does not match the case number that you entered at Sign In.

KCC Case Number to jest ten który podali mi przy wylosowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RobertEL napisał:

Napotkałem na kolejny problem, doszedłem do etapu sign and submit, próbuję złożyć elektroniczny podpis lecz wyskakuje mi komunikat:

  • The case number you entered does not match the case number that you entered at Sign In.

KCC Case Number to jest ten który podali mi przy wylosowaniu?

parę postów wyżej masz odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...