Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ok w takim razie lepiej wpisze wszystko. A odnosnie edukacji: jeśli obecnie studiuję to nie wiem czy w polu edukacja dodawać jeszcze raz uczelnię (wpisalem ja wczesniej w polu czy msie obecnie zajmuje) z tym ze wtedy jest problem z datą zakonczenia edukacji, mialbym ją ustawić na dzis (bo przeciez nie skonczylem jej bo jestem w trakcie...)? To pytanie jest troche niezrozumiałe bo nie pytają o ukończoną edukację,tylko o 'ever attended'... Zdrowy rozsadek podpowiada zeby nie pisac tu ponownie o uczelni wyzszej, a tylko i wylacznie napisać o liceum. 

PS w przypadku liceum ogolnoksztalcacych w 'course of study' wpisuje sie academic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, RobertEL napisał:

No tak, wszystko było poprawnie wypełnione, już mogłem to drukować.

też mam zablokowane przyciski, zarówno "Sign and submit application" jak i "confirmation" gdy klikam nic nie reaguje. Mam juz cały ds260 wypełniony, wczesniej nie dochodziłem do tego momentu (tzn, nie klikałem tych przyciskow),

mam zaznaczone "no" w pytaniu o to czy ktoś mi pomagał,

case number próbowałem wpisywać zarówno 2018EU0000XXXX jak i 2018EUXXXX i nie wchodzi

numer paszportu mam w formie AA1111111

ktos mial taka sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gdzies jakies dane na temat wylosowanej liczby osob u nas w PL?? Wszystko przez ta awarie troche dziewne bo do tej pory na forum tylko 17 szczęsliwcow na funpage Loteri z facebooka chyba tylko jeden a nie wylosowanych pewnie jest 3razy wiecej niz w sadzie na forum i rowniez tych z faceboka czesto trzeba liczyc razy dwa.

Jak dla mnia caly ten invalid to jakas dziwna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nieaktywnego przycisku "sign and submit".

Ja również miałem ten problem, ale po kliknięciu w dokument PDF (nie pamiętam nazwy dokładnej), który znajduje się na tej samej stronie co ten przycisk, i który obowiązkowo trzeba przeczytać - przycisk "sign and submit" odblokował się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, adamakus182 napisał:

Odnośnie nieaktywnego przycisku "sign and submit".

Ja również miałem ten problem, ale po kliknięciu w dokument PDF (nie pamiętam nazwy dokładnej), który znajduje się na tej samej stronie co ten przycisk, i który obowiązkowo trzeba przeczytać - przycisk "sign and submit" odblokował się.

Potwierdzam! To jest dokument dotyczacy zgloszenia w urzedzie swoich danych zwiazanych z wojskiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Marek Kowalczyk napisał:

ok dzieki zaraz sprawdze a co do zapisu CN to który format jest poprawny?

Ktory format? Chodzi Ci o wpisanie na

koncu? Jezeli tak to poprostu bez zer CN33xxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...