Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

a jaki numer ma Twoja dziewczyna?

można teraz wyslac wniosek i wpisać ze jest sama a po lipcu oczekiwać na zaproszenie na rozmowę i po dostaniu zaproszenia zgłosić Ciebie do Konsulatu lub też pisac w lipcu do KCC by odblokowali ds tylko ze to troche Wam opóźni zaproszenie na rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, graziela napisał:

Witajcie.Mam pytanie, czy ktoś z Was ma jeszcze problem ze sprawdzeniem wyników?Mnie cały czas pokazuje komunikat o błędzie.Robie wszystko jak należy.......ppróbowałam ze" 100razy"......pomozecie???dzięki:-)

Wpisujesz kod ktory otrzymalas po wyslaniu zgloszenia

wpisujesz rok urodzenia

i samo nazwisko cale z duzych liter

przepisujesz kod z obrazka i powinno zadzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Proszę Was o podzielenie się waszym doświadczeniem na poniższe pytania.

1. Wypełniłem wczoraj DS-260, na którym etapie ubiegania się o zieloną kartę trzeba przesłać wymagane zdjęcie ? Podczas wypełniania nie proszono mnie o nie.

2. Czy przed rozmową z konsulem, można wprowadzać zmiany w DS-260 takie jak stan cywilny ?

3. Czy (przyszła) żona, również otrzymuje zieloną kartę, jeśli ja ją otrzymam ?

4. W jakim czasie po otrzymaniu zielnej karty trzeba wyjechać do USA ?

5. Mam numer EU00023XXX, kiedy mogę spodziewać się rozmowy i zaproszenia na nią ?

Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich : )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sly6 napisał:

a jaki numer ma Twoja dziewczyna?

można teraz wyslac wniosek i wpisać ze jest sama a po lipcu oczekiwać na zaproszenie na rozmowę i po dostaniu zaproszenia zgłosić Ciebie do Konsulatu lub też pisac w lipcu do KCC by odblokowali ds tylko ze to troche Wam opóźni zaproszenie na rozmowę.

Bardzo dziękujemy za szybką odpowiedź :) 
Mamy numer 8XXX. Czy wiesz w takim razie co z dokumentami (w związku ze zmianą nazwiska?)
Chcielibyśmy aby zaproszono nas na rozmowę w lutym,
poniewaz będziemy mogli wyjechać dopiero w okolicy lipca, czy powinniśmy w związku z tym opóźnić wypełnienie wniosku?

Z góry dziękujemy za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, filipp napisał:

Hej,

Proszę Was o podzielenie się waszym doświadczeniem na poniższe pytania.

1. Wypełniłem wczoraj DS-260, na którym etapie ubiegania się o zieloną kartę trzeba przesłać wymagane zdjęcie ? Podczas wypełniania nie proszono mnie o nie.

2. Czy przed rozmową z konsulem, można wprowadzać zmiany w DS-260 takie jak stan cywilny ?

3. Czy (przyszła) żona, również otrzymuje zieloną kartę, jeśli ja ją otrzymam ?

4. W jakim czasie po otrzymaniu zielnej karty trzeba wyjechać do USA ?

5. Mam numer EU00023XXX, kiedy mogę spodziewać się rozmowy i zaproszenia na nią ?

Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich : )

 

 

piszesz pytania na które masz odpowiedzi w tym temacie.

odp1 na etapie badań medycznych i samej rozmowy.

odp2 możesz wprowadzać lecz to opóźnia zaproszenie na rozmowę. Co innego za parę dni co innego za parę miesięcy. Przy zmianie stanu cywilnego lepiej poczekać na zaproszenie na rozmowę i wtedy powiadomić Konsulat chyba że ślub ma być za parę dni.

odp3 otrzyma po badaniach medycznych i zaświadczeniu o niekaralności i macie nie mieć zakazu wjazdu na teren USA np pobyt nielegalny.

odp4 masz czas 6 miesięcy lecz to jest ważne od badań medycznych dlatego badania się robi po zaproszeniu na rozmowę.

odp5 wiosna w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, roberciktonie napisał:

Bardzo dziękujemy za szybką odpowiedź :) 
Mamy numer 8XXX. Czy wiesz w takim razie co z dokumentami (w związku ze zmianą nazwiska?)
Chcielibyśmy aby zaproszono nas na rozmowę w lutym,
poniewaz będziemy mogli wyjechać dopiero w okolicy lipca, czy powinniśmy w związku z tym opóźnić wypełnienie wniosku?

Z góry dziękujemy za pomoc :)

to mozecie pozniej wyslac ds lub tez wyslac teraz a pozniej przelozyc rozmowe jak dostaniecie zaproszenie do Konsulatu.

bo ten numer jest niski i dziś wyslany ds a juz październiku czy listopadzie macie rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, roberciktonie napisał:

Bardzo dziękujemy za szybką odpowiedź :) 
Mamy numer 8XXX. Czy wiesz w takim razie co z dokumentami (w związku ze zmianą nazwiska?)
Chcielibyśmy aby zaproszono nas na rozmowę w lutym,
poniewaz będziemy mogli wyjechać dopiero w okolicy lipca, czy powinniśmy w związku z tym opóźnić wypełnienie wniosku?

Z góry dziękujemy za pomoc :)

Szkoda ze nie mozna zamienic sie numerkami :P my chetnie spedzilibysmy swieta jus w nowym miejscu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sly6 napisał:

 

odp2 możesz wprowadzać lecz to opóźnia zaproszenie na rozmowę. Co innego za parę dni co innego za parę miesięcy. Przy zmianie stanu cywilnego lepiej poczekać na zaproszenie na rozmowę i wtedy powiadomić Konsulat chyba że ślub ma być za parę dni.

 

Dziękuje za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie dot. pkt 2. Ślub zaplanowany jest na czerwiec 2018. Zastanawiamy się z narzeczoną, czy musimy przyspieszyć termin ślubu na czas przed rozmową z konsulem, czy poinformować podczas rozmowy, że mój stan cywilny zmieni się za np. 3 miesiące. Chcemy dowiedzieć się od Was, czy narzeczona dostanie zieloną kartę po ślubie (w czerwcu) i jak długo trwałby jej proces ubiegania się o zieloną kartę.

Gryzie mnie jeszcze jeden temat. W DS-260 zaznaczyłem, że nie posiadam wymaganych szczepień uzasadniając tym, iż wykonam je przed rozmową. - czy ma to jakiś wpływ na zaproszenie ?  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, sly6 napisał:

a jaki nu

mer ma Twoja dziewczyna?

można teraz wyslac wniosek i wpisać ze jest sama a po lipcu oczekiwać na zaproszenie na rozmowę i po dostaniu zaproszenia zgłosić Ciebie do Konsulatu lub też pisac w lipcu do KCC by odblokowali ds tylko ze to troche Wam opóźni zaproszenie na rozmowę.

3 minuty temu, sly6 napisał:

to mozecie pozniej wyslac ds lub tez wyslac teraz a pozniej przelozyc rozmowe jak dostaniecie zaproszenie do Konsulatu.

Jeszcze raz dzięki za odpowiedź,

A czy opóźniając wysłanie formularza (z naszym numerem 8xxx) zmniejszamy swoje szanse na rozmowę z Konsulem?

Druga sprawa decydując się na uzupełnienie formularza po ślubie, co powinniśmy podać jak imię i nazwisko (wymagane jest podanie danych z paszportu), a w paszporcie jest panieńskie nazwisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Rafcio28 napisał:

Wpisujesz kod ktory otrzymalas po wyslaniu zgloszenia

wpisujesz rok urodzenia

i samo nazwisko cale z duzych liter

przepisujesz kod z obrazka i powinno zadzialac

i nie dziala, niestety:

 Warning:The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = 'five', S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

ciagle taki sam komunikat.

Czy mozliwe, ze moje zgloszenie zostalo zdyskwalifikowane?zdjecie bylo nowe, zrobione kilka dni przed wyslaniem.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...