Skocz do zawartości

DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany


DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2018 ?



Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem Twoich osobistych wycieczek do mojej osoby. Nigdzie nie pisałem, że liczyć nie umiesz, nie obrażałem Cię. Bardzo mi przykro, że tak zareagowałeś. Pisałeś o 5tys wiz otrzymanych przez Ukrainców dlatego myślałem, że chodzi Ci o poinformowanych.

Dzięki za link do statystyk przyznanych wiz, na bazie tych statystyk będę mógł oszacować szanse dolosowania, wyniki zostawię dla siebie widząc jak forum zareagowało po wklejeniu ostatnich statystyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, grzgrzgrz3 napisał:

Nie rozumiem Twoich osobistych wycieczek do mojej osoby. Nigdzie nie pisałem, że liczyć nie umiesz, nie obrażałem Cię. Bardzo mi przykro, że tak zareagowałeś. Pisałeś o 5tys wiz otrzymanych przez Ukrainców dlatego myślałem, że chodzi Ci o poinformowanych.

Dzięki za link do statystyk przyznanych wiz, na bazie tych statystyk będę mógł oszacować szanse dolosowania, wyniki zostawię dla siebie widząc jak forum zareagowało po wklejeniu ostatnich statystyk.

Jak dla mnie statystyki ok:) Chetnie zobacze jakie mam sznse na dolosowanie w koncu kazdy z nas na to czekam i marzy o magicznym komunikacie:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maroslav napisał:

Mam pytanie odnośnie składania dokumentów przed rozmowa z konsulem. Trzeba mieć jakiś wydruk TNT. Co to jest? 

tak musisz go mieć,to jest po to by Twój paszport z kopertą został dostarczony do Ciebie przez firmę kurierską TNT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...